2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
1 yıl daha bezlerle takılırız
Ay ben halıları yıkamaya verince bi deneyim diyorum tuvalet eğitimini ama memeyi bile bıraktırırken tutarlı ilerleyemedim nasıl olacak bilmiyorum
Masallah kuzuma bizimki neden hala cukur anlamadim ya
Dr mu dedi kapanmadı diye
6.27 ye falan buluyorum işte indirimle
Ahhh bizi şu hamiş halimize yani o döneme ışınlayıverseler de stok yapıp gelsek

Kiz ben aldim coonla molfix mecbur kaldim köye gittik prima bulamadim hepsi sizdirdi ve pisik yapti ya primadan baskasi bizde yaramadi ve cidden artik asiri pahali geliyor banada yenidogana molfix alicam bakalim insallah tutar
Goon un sarı olanı iyi sanırım diğerinden

Kizlar d vit. Kullanmaya devam edicekmisiniz kış geliyor malum.? Ben kullanmaya basladim ya hala bıngıldagimiz kapanmadi bizim egim var tepesinde 18 aya kadar normal ama ne bileyim acaba yetersizmi besliyorum diye dusunuyorum artik
Yazın da kullandım ben devam edicem. Beslenme ile bıngıldağın bağlantısı var mı yok diye biliyorum

Valla ben sleepy stok yaptım hala da var

canım öyle birşey ki kan en son 3 aylıkken hormon testinden dolayı aldırmıştık çok zordu
neyse gittik kan alma yerine güneş hissetti ağlamaya başladı orada
Evet benim oglanda covid oldugunda almislardi 1 aylikken nefesi kesildi aglamaktan bende o yuzden erteledim iste hep kiyamiyorum ama mecburumda

Canim ben kontrol ediyorumda genelde ebe demisti 1 ay önce hala ayni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…