2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Alıyım valla prima pahalı
Kiz ben aldim coonla molfix mecbur kaldim köye gittik prima bulamadim hepsi sizdirdi ve pisik yapti ya primadan baskasi bizde yaramadi ve cidden artik asiri pahali geliyor banada yenidogana molfix alicam bakalim insallah tutar

Kizlar d vit. Kullanmaya devam edicekmisiniz kış geliyor malum.? Ben kullanmaya basladim ya hala bıngıldagimiz kapanmadi bizim egim var tepesinde 18 aya kadar normal ama ne bileyim acaba yetersizmi besliyorum diye dusunuyorum artik

Kiz ben aldim coonla molfix mecbur kaldim köye gittik prima bulamadim hepsi sizdirdi ve pisik yapti ya primadan baskasi bizde yaramadi ve cidden artik asiri pahali geliyor banada yenidogana molfix alicam bakalim insallah tutar
evet ilk oğlanda prima bizde olmamıştı mesala kızda denemedim ikisindede molfix
inş ikinciye molfix işe yarar

Kizlar d vit. Kullanmaya devam edicekmisiniz kış geliyor malum.? Ben kullanmaya basladim ya hala bıngıldagimiz kapanmadi bizim egim var tepesinde 18 aya kadar normal ama ne bileyim acaba yetersizmi besliyorum diye dusunuyorum artik
ay güneşin d vitamini vermiyorum kan ilacınıda
test sonuçlarına göre kullanırım diyordum
ya akıllılar kan aldılar 16 test yerine 15 test yapmışlar
hemograma bakmamışlar yaaaaaaaaaa
şimdi çocuk tekrar mı delinecek
neyse orada değerlere göre b12 eksikliği var dedi doktor hemogram da eksik dedi

Kizlar bu arada bugün kontrolüm vardi ekimin 6 13u arasi birgün dogumu yapalim dedi haftaya tekrar gidicem ama ozel bir tarih istermisin diye sordu benim dogum gnm 9 ekim sizce o gün yapayimmi ya bilemedim

Bizim 13.ayda yapalim demisti doktor tahlili ve ben korkuma hala yaptiramadim cesaret edemiyorum yavrumun cani acicak diye ya

Bizim 13.ayda yapalim demisti doktor tahlili ve ben korkuma hala yaptiramadim cesaret edemiyorum yavrumun cani acicak diye ya
Neden eksik yapmislarki sinir oldum simdi almisken hepsini yap iste bazen bu tıpçıları anlamakta gucluk cekiyorum

evet bende öteledim sürekli ama artık zamanı geldi dedim
çok ağladı zaten zor oldu
bide üstüne eksik tahlil yapmışlar sinir oldum

Kizlar bu arada bugün kontrolüm vardi ekimin 6 13u arasi birgün dogumu yapalim dedi haftaya tekrar gidicem ama ozel bir tarih istermisin diye sordu benim dogum gnm 9 ekim sizce o gün yapayimmi ya bilemedim
Bizim bıngıldak çoktan kapanmıştı yaşından önce yani. D vit içinde güneşten alsın daha iyi dedi ama şimdi kış geliyor nasıl olur bilmem. Kontrole gidince sorcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…