2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
D vitaminiyle alakaliymis ebe oyle soyldi kuzum beslenmeye gelince gelisimsel diye kendim dusundum yemeyen bi cocuk cunku zorla yemek yediriyorum
Evet d vitamini ile alakalı. Sanmıyorum ya beslenme etkilemez bence. Ahsenin kapandı mı bilmiyorum ya çukurluk var açık mı demek. Bende ahsene aynı zorla yediriyorum

Alıyım valla prima pahalı 🙊
Şu an ebebekte ikincisi %50 canım ama mavi paket olmayacak premiumdan çok memnunum. Ben de gece prima bağlıyordum ama bayadır gece de gündüz de goon ile devam hiç sızma olmadı.
Kizlar bu arada bugün kontrolüm vardi ekimin 6 13u arasi birgün dogumu yapalim dedi haftaya tekrar gidicem ama ozel bir tarih istermisin diye sordu benim dogum gnm 9 ekim sizce o gün yapayimmi ya bilemedim 🤭
Yaaa sen bilirsin ama benim de doğum tarihim 2 haziran. Doktor oğlum için istersen o tarihte yapalım demişti ben istemedim 6 haziran oldu. Ne biliyim ayrı günlerimiz olsun istedim. Benim eşimin abisinin kızıyla aynı gün adamın 18 yıldır doğum günü kutlanmıyormuş😂😂

Şu an ebebekte ikincisi %50 canım ama mavi paket olmayacak premiumdan çok memnunum. Ben de gece prima bağlıyordum ama bayadır gece de gündüz de goon ile devam hiç sızma olmadı.

Yaaa sen bilirsin ama benim de doğum tarihim 2 haziran. Doktor oğlum için istersen o tarihte yapalım demişti ben istemedim 6 haziran oldu. Ne biliyim ayrı günlerimiz olsun istedim. Benim eşimin abisinin kızıyla aynı gün adamın 18 yıldır doğum günü kutlanmıyormuş😂😂
Alayım bende. Peki beden olarak prima ile aynı mı acaba. Ben şu an primada 5 e, sleppy de 6 ya geçtim 😂 goon da ne alsam ki

Muhtemelen benimde birdaha kutlanmaz

Yuh o ne kız bir sayfa çocuk eli gider
Bizim öğretmen max 3 satır
Bugün bizde büyük küçük e yaptık ödevini kendi yapıyor şükür 🙏
Yaa bana da çok geliyo kuzum kavga dövüş yapıoz walla çocuk bıkacak ya . Acaba sınıf annesine bi iletsem mi diyorum bana da fazla gibi geliyo ödev. Sıkılıyo yapmak istemiyo. Biz defter yapıyoz bi de aldırdığı kaynak çalışma yapraklarından

X