2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hepsine baktı şeker troit B12 folik asit demir vs şükür hepsi normal.Laktoz intoleransı ve antibiyotik alerjisi var belki ondan tetiklyiordur bilemiyorum.Hastaneye de gidemedim izin alamadı eşim dr ne diyecek bakalım

Kara mürver var evde takviye ama 4 yaş sınırı var onda da

Allah ya biz umcayı hep kullandık doktorumuz önermişti her doktor farklı işte ama yaştan ötürüdür belki ben oğluma 4 yaşından sonra kullanmaya başladım güneşe henüz kullanmadım
balık yağınıda iki yaşından sonra düşünüyorum
oda bizim evde sürekli kızı tutamıyoruzda ağlaya ağlaya tuttuk geçen sene

Ve de benim gibi

bazı arkadaşlarım özellikle erken kalkmasın bebeler diye geç yatırıp geç kaldırıyorlar
ama geç yatan bebe çok zor oğlum bizi özlediği iiçin 23,30 dan önce uyumak istemezdi hiçbir iş yapamazdım
kızımda en geç 21,30da yatakta yatmış oluyoruz sabahta 07,00 gb uyanıyor

Yok ya ben her zaman erken yatıp erken kalkma tarafıyım. Kendim de sevmem zaten geç kalkmayı oyy kuzum ya özlediği için vakit geçirmek istiyor he kıyamam of bende biraz büyüsün işe başlıca nasıl olacak bilmiyorum

Ayy kötü olmuş geçen bende ahsene mama vereyim geç yatmıştı geç kalksın dedim 6.30 da uyandı uyumadı ben gece prima kullanıyorum sabaha kadar duruyor sızmıyor şükür
Haha öyle oluyor zaten. Geç kalksın dediğin gün ezanla başlıyor uyanma çabaları
Ya goon da güzeldi ben baby me denedim fiyatı uygun diye. İlk başta güzeldi şimdi geceleri sızdırıyor gece yine goon takıcam

Hmm anladım. Sleppy devam bende gündüzleri. Goon sabaha kadar sızdırmadan duruyor mu? Prima 12 saat sızdırmıyor. Goon da öyleyse ondan alayım bari

Özlüyorlar gece boyu memede zaten bizim kız dün gece 4 de yerine koydum sabah 5,5 da tekrar aldım koynuma yorucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…