2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
çok teşekkür ederim canım
inşallah en kısa sürede ilaçlardan kurtulurlar canım
çok üst üste gelmiş insan ister istemez bunalıyor
Gerçekten bunalıyor Eylül girdiğinden beri hastalıgımız yine basladı.Geçen sene kış boyu hastalardı yine oylebağışıklıkları için beslenmelerine de dikkat ediyorum ama yok düşük maalesef

geçen kış değilde ondan önceki kış çok fenaydı bizimde
umca veriyorum bende büyüğe hasta olacak gbyken yakalıyorum

geçen kış değilde ondan önceki kış çok fenaydı bizimde
umca veriyorum bende büyüğe hasta olacak gbyken yakalıyorum
Umca yı dr önermedi bize.Balık yağı kullanayım dedim o da erken gebeliğe neden oluyor dedi.Sarımsak bal karısımı gördüm instada onu deneyeceğim bir de.Ventilon cortair olmadan bir kış geçirebilmek umudum inşallah.

Umcayi neden önermedi on numara takviye. Murver aşırı iyi geliyor hastalığa. Balık yağı nasıl erken ergenliğe neden oluyor. Çalışmaları göstersin bakalım. O nasıl doktor yahu. Udi hindi yağını araştır canım ahsene kullanıyorum ben şükür hiç antibiyotik kullanmadım

Geçmiş olsun kuzum geçmiyor mu tedavi gördünmü

20 yıldır var bende kaç şehir dolaştım sayısız ilaç denedim, ışın tedavisi gördüm hiç biri fayda etmedi. Güneş hiç yaramıyor mutlaka her gün güneş kremi kullanman lazım. Ben bunla yaşamayı öğrendim artık saldım. Çok şükür sağlığımız yerinde.ama bende guatr olduğu için tetiklediğini söyledi doktor. Kan testi falan bakıldı mı grci küçük çocukta tetiklr mı bilmiyorum

Tunaydin beybilerr ben güne erken başladım yine. Sabah kahvaltımızi yapıp bahçeye indik tozu toprağı kafamıza doldurduktan sonra babaanneye gidip tozlarımizi saldık evine:) şimdi yemeğimi yaptım. Sağlıklı kekimi ve çayımı yapıp kızlarla parka pikniğe gitcezz. Evde durunca belis nen nen deyip TV de şarkı açtırıyor. İns böyle böyle unutturacagim

Sıkılıyo iste ondan banada ettiriyo öyle

Valla bilemedim içinde bir madde var sakıncalı dedi.Balık yedir daha iyi dedi.Benim kız ağzına ilaç sürmüyor ki takviye zaten kullanmaz hastalığı da küçüğe hep o bulaştırıyor cadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…