2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
O da etkiler tabi. Biz hiç evde durmuyoruz doğduğundan beri sürekli bir aradayız birileriyle
Cocuk gelisimi icin okadar etkiliki kuzum kalabalik ortam malesef bizim sevdiklerimiz hep uzakta elimden geldigi kadar parka alisverise sokaga cikariyorum ama nafile oyun grubuna gidicez bakalim orasi insallah fayda eder dil gelisimine bende son aylarimda oldugum icin artik kosturamiyorum sokagada cikamaz olduk iyice sıkıldı cocum

Slm kızlar pek giremiyorum buralara nasıl bebişler?Bugün canım cok sıkıldı.Poposunda küçük bir leke vardı 3 ayda büyüdü aniden.Doktora götürdüm vitiligo teşhisi koydular vücudunun baska yerlerinde de cıkabilir dedi doktor.Canım cok sıkkın sizin başınıza geldi mi hiç böyle birşey?

Cok gecmis olsun kuzum benim teyzemin iki elinde vardi ben daha bebekken babam almanyadan bi ilac getirmis ilerlemisini durdurmus ama lekeler kalmisti oyle anlatmisti teyzem

Cok gecmis olsun kuzum benim teyzemin iki elinde vardi ben daha bebekken babam almanyadan bi ilac getirmis ilerlemisini durdurmus ama lekeler kalmisti oyle anlatmisti teyzem
Bebek oldugu için ilaç olmuyor dedi dr 2 yasın altındaetkili ilaçlar kullanılamıyormuş.Merhem verdi koruyucu onu sürücem

canım çok geçmiş olsun ilk defa duydum birazda araştırdım
genelde bebeklerde geçici bir durummuş ve strese bağlıymış moralini yüksek tutmaya çalış
güneşde 3 aylıkken böbrek bezi hastalığı olabilir demişlerdi ömür boyu ilaç kullanacak fln
Allahım gece gündüz düşünüyorum nasıl olacak nasıl bitecek
sonra testleri yaptırdık 11 tane hormona bakıldı şükür normal çıktı ama tekrar test yaptırmamız gerekecek
içini ferah tut Rabbim hepimizin evlatlarını korusun

Bebek oldugu için ilaç olmuyor dedi dr 2 yasın altındaetkili ilaçlar kullanılamıyormuş.Merhem verdi koruyucu onu sürücem
Insallah fayda eder kuzum ya aslinda bitkisel bi tedaviside olabilir arastirmak lazim
Tanidik aktarci varsa bi sorsana

Sağol canım sana da geçmiş olsun.Kızımda oğlumda astım ilacı kullanıyor ne zamana dek kullanacaklar bende bilmiyorum .çocuk doğduğundan beri hastanelerde.Ameliyat bile oldu daha 8 aylıkken.Üstüne bir de bu çıktı

Bendede var vitiligo

Tahliller temiz birşey yok yarın sonucları göstermeye gideceğim bakalım.Orya da bakarım ilerde.

Bı tedavisi yok maalesef çocuğu yıpratmaktan başka Bir şey olmaz maalesef. Ben her duydugum tedaviyi denedim ama sonuç aynı. Otoimmun bir rahatsızlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…