2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben almak istiyorum ama hep istemekte kalıyorum. Aslında elini yıkarken yada yanında falan gerekli bişi ama gereksiz pahalı
Evt bana da pahali geldi
Evet bu gece de nöbetçiyim benim kız yine ateşlendi
Gecmisolsun nolduki
Almadım almayı düşünüyordum ama ahsenin orda duracağını hiç ama hiç sanmıyorum
O cocuklar orda nasi dusmeden duruyo bende merak ediyorm, tehlikeli giibi
kullanmadım ben almayı da düşünmemiştim ama güneşde durmaz bence Lumix
zaten 3-4 ay sonra onların sandalyeleri var onun tepesine çıkıyorlar
görümcemin oğluşu öyle D:
Mama sandalyesine mi cikiyolar nereye cikiyolar?

Evt bana da pahali geldi

Gecmisolsun nolduki

Milletin bebesi akıllı dikkatini çekiyor falan ahsenin maksimum düzgün duracağı 10 saniye bilemedin 20 saniye

bir soruyla geldim, ögrenme kulesi aldiniz mi alicakmisiniz, kullanan var mi?
Alicaktim ama esim aldirmadi bizimki zaten o isi halledio dio camasir sepetinin uzerine cikiyor biyere yetismek icin yada kucuk taburesi var onu buluyor yaninda tasiyip isini görüyor bende almadim artkk

Kizlar ya konulardan cok bagimsiz bir sorum olcak esim balkon yikarken fransız kapinin icine deterjanli su kacirmis sanirim pas olmus ugrastim ama cikaramadim Tavsiye edebilceginiz bir ürün yada temizleme yöntemi varmi pas icin

Kiz o sandalyeler hareketli cocuklar icin çok tehlikeli yaa,perkelerde kayiyo.bizim buyuk kac kere kaydi düsme tehlikesi atlattı
ay Allah korusun
ben hiç kullanmadım cano ama görümcenin oğlu fink atıyordu aman tehlikeli ise hiç sokmayalım
ben basamak aldım ikili olanından 4-5 ay sonra kullanır
kaymayanlar var ya ondan

Yaaa geçmiş olsun. Niye oldu ki

ay geçmiş olsun canım ya
salgın var

Evt bana da pahali geldi

Gecmisolsun nolduki

Kan testı yapıldı herşey normal. Fotona testı pozitif çıktı. Şimdi yapıyorlar mı artık yine bu corona testinden. Yaptırdığıma pişman oldum gerizekalılar burnunu kanattı birde. Kanında bir şey çıkmadığı için herhangi bir ilaç vermediler. Ateş düşürücüsüne devam

Milletin bebesi akıllı dikkatini çekiyor falan ahsenin maksimum düzgün duracağı 10 saniye bilemedin 20 saniye
ordan asagi ucuverir bizimkiler dimi
Alicaktim ama esim aldirmadi bizimki zaten o isi halledio dio camasir sepetinin uzerine cikiyor biyere yetismek icin yada kucuk taburesi var onu buluyor yaninda tasiyip isini görüyor bende almadim artkk
Aa iyiymis o zmn cocuk cozmus isi
yok kuzum pilsanın sandalyesini düşün onu alıyor her yere taşıyor velet
Ahahaha akilli cocuk
Covid mi pozitif cikti? Gecmisolsn cok yayginmis yine, ah burnunu nasi kanattilar ya yazik yavruma, iyi mi simdi?

Yaaa geçmiş olsun yaa. Ben test sonuçlarına da güvenmiyorum. Zaten ilaç da vermiyorlar bebeklere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…