2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ordan asagi ucuverir bizimkiler dimi

Aa iyiymis o zmn cocuk cozmus isi

Ahahaha akilli cocuk

Covid mi pozitif cikti? Gecmisolsn cok yayginmis yine, ah burnunu nasi kanattilar ya yazik yavruma, iyi mi simdi?

Yaaa geçmiş olsun yaa. Ben test sonuçlarına da güvenmiyorum. Zaten ilaç da vermiyorlar bebeklere

Evet canım covid pozitif çıktı. Ya bebeklerde zaten dediğin gibi bir şey yapmıyorum neden teşt yaparlar bilmiyorum.Suan ateşi yok gibi inş çıkmaz ya

Çok geçmiş olsun canım

Kızlar hepinize selam 15 aylık olduk hala yürümüyor benim oglum. Ayakta duruyor 1 adım dahi atmadan yere atiyor kendini istekli değil. Merdiven falan çıkabiliyor emekleyerek ama yürümüyor maalesef varmı benim gibi olan ne önerirsiniz bana çok kafama taktım bu durumu

Erkekler daha geç yürüyolar genelde. 16. Aya kadar normaldi sanırim yürümemeleri. Bu ay içinde yürür bence, yürüme arkadaşı da alabilirsin

3 aydır kullanıyor yürüme arkadaşını kendim de sopa tutturarak yürütmeye çalışıyorum kendini yere atıyor pek istekli değil
Yaa, korkuyo işte kıyamam. Bak bnm kızım da çok korkuyodu, avmde kalabalığın içinde yere koydum bi anda korkusuzca yürümeye başladı. Milleti görünce heves mi geldi ne olduysa o gün bugündür yürüyo. Sen de kalabalığın içine bi bırakmayı dene bakalım

Bunu deneyeceğim çok teşekkür ederim

ordan asagi ucuverir bizimkiler dimi

Aa iyiymis o zmn cocuk cozmus isi

Ahahaha akilli cocuk

Covid mi pozitif cikti? Gecmisolsn cok yayginmis yine, ah burnunu nasi kanattilar ya yazik yavruma, iyi mi simdi?
Vallahi birgün birsey olcak diye ödüm kopuyr cok zor ya su zamanlari her seyin zararlisini buluyor sıpa

Kizlar bebisleriniz ortalama kaç kelime konusuyor ? Benimki takılı kaldı ya bazen 3 5 gün anne demedigi bile oluyor merveye takmisti bi ara simdi onuda birakti yogunlukla baba mama bu ve bum diyor sizce bu aylarda yeterlimi

Kizlar bebisleriniz ortalama kaç kelime konusuyor ? Benimki takılı kaldı ya bazen 3 5 gün anne demedigi bile oluyor merveye takmisti bi ara simdi onuda birakti yogunlukla baba mama bu ve bum diyor sizce bu aylarda yeterlimi
Anne, baba, mama, nene, dede, anneanne, teyze, gülce, deve, kedi, apuz (karpuz), buuf (su), hoof (top) bunları diyor hatırladığım. Bazen nerdesin diye çağırıyorum burdayım diyor. Arada tamam diyor. Ahsende bi ara baba diyordu sürekli şimdi arada diyor. Anneanneye taktı bana da anneanne diyor bu ayda en az 3 5 kelime konuşması gerek diye biliyorum.

Ohh masallah prensese kız ben ne yapsam konusma isi gelismedi ya bi türlü okadar kitap okuyorum kartlarla oyaliyorum konusup ama nafile

Ohh masallah prensese kız ben ne yapsam konusma isi gelismedi ya bi türlü okadar kitap okuyorum kartlarla oyaliyorum konusup ama nafile
Biz sürekli kalabalık içindeyiz kuzenlerle dede teyze falan. Ben onun faydası olduğunu düşünüyorum. Hiç kelime olmaması sıkıntı bence takılacak bir şey yok. Soru sorarak ilerle. Mesela kedi göster sürekli dışarda evde kitapta falan. Sonra bu neydi diye sor. Ben öyle de çok yapıyorum

Deniycem kuzum.bakalim.biz yapayalniziz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…