2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İYiyim canım Allah kolaylık versin benim kızda aynı buyudükçe sakinleşirlermi acaba.koltuk tepelerinde dökmedik yer bırakmıyo bide ağlak hep
Ay inşallah sakinleşir benim pek umudum yok ya. Ay bizde aynı koltuk tepelerinde. Sürekli bi yerlere tırmanma. Akülü arabası var üstüne çıkıyor ordan başka yerlere geçmeye çalışıyor mesela

Ay inşallah sakinleşir benim pek umudum yok ya. Ay bizde aynı koltuk tepelerinde. Sürekli bi yerlere tırmanma. Akülü arabası var üstüne çıkıyor ordan başka yerlere geçmeye çalışıyor mesela
Esasında bende çok umutlu deilim bilmiyorumki etraftakilerde büyüyünce tersine döner diyip umutlandırıyolar. Büyük kızımda annem yardımcı oldu hep bişey anlamamıştım gerçi bu kadar yaramaz deildi, şuan etrafımda hiç kimse yok yardımcı olacak dışarı bile çıkamıyorum daha beter yoruluyorum eve hapsolmuş durumdayız Allah canlarını sağ etsin ama sinirden ağlarken buluyorum kendimi

Benimde annem var ama kadın aşırı yoruluyor ahsen durmuyor asla. Bırakamıyorum bende ona kıyamıyorum. Valla bende doluyorum ağlıyorum. Ya bide asla hayırdan kızmadan anlamıyor. Bazen sesimi yükseltiyorum durur mu diye yok valla. Ablam yeğenime benzetiyor o da öyleydi akıllandı diyor. Ben hiç hatırlamıyorum yeğenim küçükken öyle miydi ama şimdi akıllı

Kizlar siz wp grubu kurmusmuydunuz? Bu arada Gugubi canim bana yardimci lazim ya ama bulamadim guvenilir birini sen evine aliyormusun sirketten falan varmi bildigin biryer
Canımm merhabaa nasılsın? Baya az kaldı dimi doğumuna? Ay denizlide yardımcı bulmak gerçekten çok zor. Ben arada anneme geleni çağırıyordum anneme düzenli geliyordu ama kadın bıraktı. Biz de özellikle annem için arıyoruz ama bulamadık aylardır. Genelde haftanın 5 günü sigortalı gelmek istiyorlar şirketten 1 kere tadilat zamanı çağırmıştım ama pahalı oluyor baya hem de şansına ne çıkarsa oluyor. Facede denizli iş ve eleman arayanlar diye gruplar varmış oraya bakacağım son çare

Günaydın kızlar daha önce konuşulmuş olabilir ama kaçırdım, çok pahalı markadan olmayan metal çatal kaşık almam lazım oğlana. Evdeki küçük çatallarımın bile dişleri uzun uzun sivri yavrum başaramıyor öneriniz var mıdır? Munchkin var sepetimde şu an kararsızım

Karaca aldım ben çok güzel

Ayyy zaten her seferinde sen aklıma geliyorsun diyorum yazık kadin baştan beri böyle ben sonradan oldum en azından diyorum ama zormuş canım valla seni takdir ediyorum sabrından dolayı

çok zor vallahi canım ya
Allah sabrını veriyor bir şekilde :)
bizim güneş dün gece iki kere kalktı emmek için gözyaşlarım pıt
sanırım dişleri çıktıktan sonra rahatladı biraz :)

bende araştırıyorum ama bulamıyorum haftada birde olsa birini istiyorum sorduğum herkes dolu :)

Iyiyim canim cok sukur evet cok az kaldi ya insallah sag salim atlatirim. Valla oyle kimi arasam dolu delirmek uzereyim sirketede pek guvenmiyorum 1000 tl istiyorlar kisi basi normaller 800 tl dedi ama zamanlama uymuyor ben ay sonu almak istiyorum ay basi alamam dogum var

yaa kıyamam kuzum o durumu gözümde canlandirabiliyorum ben de canım çıkıyo bise unutmadan alayım diye. Akşamdan salona kıyafetlerimi eşarbımı parfümü majyaj eşyaları hep hazırlıom sabah direk yanından çıkıp gideyim diye. Geçen diş fırçamı almayı unuttum odadan çıkarken. Kahvaltıdan sonra dişimi fırçalamadım gitmek zorunda kaldım ayy hiç hazzetmediğim şey ya tüm gün rahatsız oldum

Bu ara bakamadım buraya kuzum ya bnm program da yoğun geciyo sene başı işleri fln derken adapte sürecindeyim. Ödevler de başladı feyza nın zümra yı uyutunca da onunla ugrasiom . Siz de durumlar ne

Ay çok zor ya kuzum ya
Bugünde sabahtan hastaneye kan vermeye gittik çok ağladı şükür hemen buldular
Çocukla bir dışarı çıkışım var perisan halde hep bisiler unutuyorum hayırlısı ile bi büyüdüler zipirtolar

Bu ara bakamadım buraya kuzum ya bnm program da yoğun geciyo sene başı işleri fln derken adapte sürecindeyim. Ödevler de başladı feyza nın zümra yı uyutunca da onunla ugrasiom . Siz de durumlar ne

Ay şükür öğretmenimiz çok ödev vermiyor
Ya da yeni başladık gözümüzü korkutmuyor
Evde ödev serüvenimiz güneşle beraber oluyor çünkü güneş geç yatmak istiyor
Çınara ödev yaptırırken gunes de salça olma derdinde

Kuzu ben bir yaş rutini bir türlü yaptıramadım hastalık girdi izin girdi derken
Bu pirelerden ötürü temizlettim evi izin aldım o arada güneşi de aradan çıkarttım değerleri iyi duruyor şükür
İyi bari şükür. Bize de 1 yaşta yapmadı eylülde bakalım dedi götürcem bende bi ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…