2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gerçekten çok iyi atlattın o zamanlarda çok zor olmuştur. Bartu annemi çok seviyor, bir de ben anneme bırakıyorum sabahları dışarı çıkmak ortam değişikliği flan daha iyi geliyor. Belki evden çıkıp gitsem ağlardı bilmiyorum.
Geçmiş olsun canım. Dişi kesmiştir çarptığı yeri. Kardeşim küçükken çok düşüp ağzını çarpardı

Kizlar giremiyorum yazamiyorum ama aklim hep sizde ekimin ilk haftasi dogumum var dualarinizi bekliyorum çok agirlastim ev isi oglan kendi durumum derken asla vakit bulamiyorum buraya girmek icin .. Sizdede durumlar aynimi bilmiyorum ama benim oglan asiri hareketli koltuk tepesi üniteler mutfak tezgahi masasi surekli oralardan topluyorum gozumden ayirmaya vaktim olmuyor inanin .

Canım Merve dualarım seninle. Bir avazda kolaylıkla geçsin, sağ salim kucakla bebişini. Ben de işe başladım. Yarım gün iş yarım gün çocuk derken baya zorluyor ama benim oğlan daha yürümediği için sadece yerlerdeyim yine de evet 2 dk gözünü ayırmaya gelmiyor olmayacak işler peşinde sürekli

Sağlıcakla al kuzunu kucağına ah ahh aynı koltuk tepelerinde geziyoruz bizde

Cok tesekkur ederim canim valla yurudukleri zaman 2 kat daha zor ya

Çok zor canım ya vallahi
Bencede ortam değişikliğinden sakin kalıyordur şükür ağlamasınlar ya ağlayınca ne yüzümüz gülüyor ne gun bitiyor

Dışı kesmiş kuzum ya çok sağol hafif dudağı sis

Amannn yaa kıyamam çok geçmiş olsun canım. Şimdi nasıl oldu peki? Dişi mi kesmis (((
O kadar oldu mu ya maşallah. Bi avazda doğur inşallah cnm.
Aynı bizde de. Bu koltuklara tirmanma olayi hic iyi olmadı, devamlı bi yerlere tirmanma cabasinda bnmkisi de. Koltuk uzerinden vitrine tirmanmaya calisiyodu bgn. Bir an önce en azından biraz bile olsa bilinçlenebilecekleri bir yaşa gelmesini istiyorum.

Sagol canım şükür iyi ama hafif şişlik kaldı
Dişi kesmiş yavrumun içim cız etti

Onu alayim o zaman.ama merak ettigim;kullanipta kan degerleri iyi cikanlar bmvar mi?
Biz bestiron kullandık ilk olarak ama demiri düşük çıkmıştı. Sonrasında sidefere geçtik geçen gün doktora gittiğimizde çocuklara niye hala bunu veriyorlar nlamıyorum dedi. Devletin karşıladığı bir şey yazdı şase formda ve diş lekesi yapmıyor dedi. Henüz başlamadık ben de kararsızım

Sagol canım şükür iyi ama hafif şişlik kaldı
Dişi kesmiş yavrumun içim cız etti
Canım çok geçmiş olsun. Bu dişin dudak kesip kanatmasi biz de çok oluyor ilk olduğunda içim yandı resmen ağzında kan görünce. Sonra sonra alıştım en son dün oldu yine su verdim geçti oynamaya devam ayyy ben de arı soktuğunda çok vicdan yapmıştım. Tatildeyken 2 dk wc ye gittiğimde kızımın elini arı sokmustu o da hala ben de travma gibi kaldı

Canim bu donemlerde cok hizli buyudukleri icin demir eksikligi normalmis aslinda.tabiki cok fazla olmamak kaydiyla.bestirona başladim bakalim.sidefer hakkinda iyi seyler duymadim.doktor degilim tabi ama bence cocukta cok fazlaistahsizlik kilo kaybi yoksa,surekli hastalanmiyosa cok takmamak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…