2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amannn yaa kıyamam çok geçmiş olsun canım. Şimdi nasıl oldu peki? Dişi mi kesmis :KK43:(((

O kadar oldu mu ya maşallah. Bi avazda doğur inşallah cnm.
Aynı bizde de. Bu koltuklara tirmanma olayi hic iyi olmadı, devamlı bi yerlere tirmanma cabasinda bnmkisi de. Koltuk uzerinden vitrine tirmanmaya calisiyodu bgn. Bir an önce en azından biraz bile olsa bilinçlenebilecekleri bir yaşa gelmesini istiyorum.
Vallahi bende öyle kuzu yoksa korkudan öbür bebise ilgi gosteremez hale gelicem

Ben de buralardayım ama geceleri çok fena olduk ya 🤦‍♀️ artık gece uyanınca uykuya geri donmesi hiç kolay olmuyor. Ve en az 5 kere uyanıyor. Böyle bir çocuk değildi sonradan oldu nerde yanlış yaptık anlamadım 😅

Ben de buralardayım ama geceleri çok fena olduk ya 🤦‍♀️ artık gece uyanınca uykuya geri donmesi hiç kolay olmuyor. Ve en az 5 kere uyanıyor. Böyle bir çocuk değildi sonradan oldu nerde yanlış yaptık anlamadım 😅
Sürekli mi böyle. Ahsende geçen ay öyle oldu bir kaç gün sonra düzeldi

Canım çok geçmiş olsun. Bu dişin dudak kesip kanatmasi biz de çok oluyor ilk olduğunda içim yandı resmen ağzında kan görünce. Sonra sonra alıştım en son dün oldu yine su verdim geçti oynamaya devam🙈 ayyy ben de arı soktuğunda çok vicdan yapmıştım. Tatildeyken 2 dk wc ye gittiğimde kızımın elini arı sokmustu o da hala ben de travma gibi kaldı 🥺

çok teşekkürler canım
ay ben ilk kez bu şekilde oldum canım çok korktum durmuyor kan
ah yavrum kıyamam arı mı soktu oda çok kötü ya

Kizlar siz wp grubu kurmusmuydunuz? Bu arada Gugubi Gugubi canim bana yardimci lazim ya ama bulamadim guvenilir birini sen evine aliyormusun sirketten falan varmi bildigin biryer

2 aydır böyle cnm. Ama gün geçtikçe artıyor gibi 🤦‍♀️ diş dedik, hastalıktan dedik ama bu başkaca bir alışkanlığa evriliyor bence🙈 çünkü her gün meme isteme sıklığı artıyor bu gecelerde yansıyor haliyle.
Allah Allah neden öyle oldu acaba. Kötü olmuş ha başta iyi olup sonradan uyumaması

2 aydır böyle cnm. Ama gün geçtikçe artıyor gibi 🤦‍♀️ diş dedik, hastalıktan dedik ama bu başkaca bir alışkanlığa evriliyor bence🙈 çünkü her gün meme isteme sıklığı artıyor bu gecelerde yansıyor haliyle.

bizimkide öyle yerine koydukça meme ağzına gelene kadar sinirli sinirli bağırıyor ağlamıyor dikkatini çekerim :KK70:

bizimkide öyle yerine koydukça meme ağzına gelene kadar sinirli sinirli bağırıyor ağlamıyor dikkatini çekerim :KK70:
Ayyy zaten her seferinde sen aklıma geliyorsun🙈 diyorum yazık kadin baştan beri böyle ben sonradan oldum en azından diyorum 😂 ama zormuş canım valla seni takdir ediyorum sabrından dolayı 😀

Kızlar merhaba nasılsınız şifremi kaybettim mail tıkalı olduğu için yenileyemedimde savaş verdim resmen çareyi yeni üyelikle buldum. Bebişler nasıl herkes iyidir umarım biraz zaman geçti (krghly)ben bu arada
Aa nasılsın yaaa aklımdaydın diyorum nerelerde. Ahsen öyle böyle değil aşırı hareketli ve kuduruk. Gün içinde kendimi çok çaresiz hissediyorum yoruluyorum. Sen nasılsın ne yapıyorsun

Aa nasılsın yaaa aklımdaydın diyorum nerelerde. Ahsen öyle böyle değil aşırı hareketli ve kuduruk. Gün içinde kendimi çok çaresiz hissediyorum yoruluyorum. Sen nasılsın ne yapıyorsun
İYiyim canım Allah kolaylık versin benim kızda aynı buyudükçe sakinleşirlermi acaba.koltuk tepelerinde dökmedik yer bırakmıyo bide ağlak hep

X