2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hayırlı olsun öncelikle. 20 haftaya kadar bulantılar normal. Benimde 5.hafta başlamıştı bulantılarım
Normal canımm teşekkür ederim ama benim kesiliyor bazen onu sormak istedim bugün mesela sabah sarı su istifra ettim sadece sonra pek bulanmadı dünde öyle oldu canımm gün içinde bulanırdı normalde demek istedim 🙏🐬

Normal canımm teşekkür ederim ama benim kesiliyor bazen onu sormak istedim bugün mesela sabah sarı su istifra ettim sadece sonra pek bulanmadı dünde öyle oldu canımm gün içinde bulanırdı normalde demek istedim 🙏🐬

bulantının bir gün olup bir gün olmaması demek istiyorsun sanırım
oğlumda her sabah standart acı su dediğimiz şekilde olurdu sonra geçerdi
kızımda sürekli midem bulandı ve sonrasında da mide yanmasına döndü yemek yedikçe midem yanıyordu
ama hiç aralıklı hatırlatmıyorum canım ama her hamilelik farklı olur hiç takılma buna

bulantının bir gün olup bir gün olmaması demek istiyorsun sanırım
oğlumda her sabah standart acı su dediğimiz şekilde olurdu sonra geçerdi
kızımda sürekli midem bulandı ve sonrasında da mide yanmasına döndü yemek yedikçe midem yanıyordu
ama hiç aralıklı hatırlatmıyorum canım ama her hamilelik farklı olur hiç takılma buna
Evett canımm anladım bünyeden bünyeye değişiyor o halde teşekkür ederim🙏🐬

Carioca mükemmel. Bizde 3 çeşiti var her yerden de çıkıyor. Keçeli olanı henüz vermedim eline

Ben cariocanın ayı kafası şeklindeki pastel boyasından aldım. Halıya falan oldu ama ıslak mendille çıktı. Bu çeşidinden memnunum ama keçelisini falan denemedim canım
Sağolun kızlar, pastel ve varsa kuruboyasindan alıcam zaten bgn vereyim madem siparisi. Resim defteri de aldıniz mı? Silinmeyenden almak istiyorum, ilk resim defteri olarak hatıra kalması adına.

Değişiyor bence o başlarda benim olurdu kesilirdi sonra yine olurdu

ay hiçbişi yemiyor vallahi
muz şeftali elma koymuştum
bide sandviç yapmıştım

anne muzumu yedim bir elma yedim bir çatal şeftali yedim
sandviç yarısını yedim

yemekhane ile anlaştık aylık olarak
bugün başlayacak umarım yer :)
Aa yemekhane varsa ne güzel ya aylık ne kadar vereceksiniz. Walla bnm ki de anne hemen bitiyo beslenme saati diyo yetişemiyorum yarım kalıyormuş. Eve gelince de kurt gibi aç geliyormuş.
Bn yokken de zümra kuşum ablasinin dibinden ayrılmıyormuş hatta annemin ayağında uyumuyo ablasinin ayağına koyuyorlarmis 🙈

Aa yemekhane varsa ne güzel ya aylık ne kadar vereceksiniz. Walla bnm ki de anne hemen bitiyo beslenme saati diyo yetişemiyorum yarım kalıyormuş. Eve gelince de kurt gibi aç geliyormuş.
Bn yokken de zümra kuşum ablasinin dibinden ayrılmıyormuş hatta annemin ayağında uyumuyo ablasinin ayağına koyuyorlarmis 🙈

evet canım yemekhane olayı çok iyi oldu aylık 1800 tl miş
evet zamanları yetmiyor bide bizimki etütlere de kalacağı için 16,30 da çıkacak babanın yanına işe gidip eve gelmeesi 17,30-18,00bulacak mecburen bu şekilde yaptık ki sıcak yemek yesin karnı doysun diye dün menüde çorba taze fasulye pilav bisküvi tatlısı varmış hepsinin tek yediği pilav ve bisküvi tatlısı :KK70:

zümros anneanneye alışana kadar böyle güneşde abisi gelince daha rahat oluyormuş duruyormuş başlarda
kıyamam ya ablasına nasılda düşkün

evet canım yemekhane olayı çok iyi oldu aylık 1800 tl miş
evet zamanları yetmiyor bide bizimki etütlere de kalacağı için 16,30 da çıkacak babanın yanına işe gidip eve gelmeesi 17,30-18,00bulacak mecburen bu şekilde yaptık ki sıcak yemek yesin karnı doysun diye dün menüde çorba taze fasulye pilav bisküvi tatlısı varmış hepsinin tek yediği pilav ve bisküvi tatlısı :KK70:

zümros anneanneye alışana kadar böyle güneşde abisi gelince daha rahat oluyormuş duruyormuş başlarda
kıyamam ya ablasına nasılda düşkün
😅yaa cocuklar tabi ağzına göre olanı yiyo . Ama iyi olmuş kuzum beslenme koyma derdinden kurtuldun bi de hep katı koymak zorunda olunca dediğin gibi sulu yemek sıcak yemek eve gelene kadar tutar onu.
Sen her gün gidiyormusun ise .
Zümra bugün beni uyanınca görmedi çıkana kadar göstermedim kendimi . Çok sıkıntı olmadı uyandığında beni görüp ayrılınca çok ağlıyo kuzum

😅yaa cocuklar tabi ağzına göre olanı yiyo . Ama iyi olmuş kuzum beslenme koyma derdinden kurtuldun bi de hep katı koymak zorunda olunca dediğin gibi sulu yemek sıcak yemek eve gelene kadar tutar onu.
Sen her gün gidiyormusun ise .
Zümra bugün beni uyanınca görmedi çıkana kadar göstermedim kendimi . Çok sıkıntı olmadı uyandığında beni görüp ayrılınca çok ağlıyo kuzum
evet kuzum her gün gidiyorum şaka maka ocaktan bu yana iş hayatındayım
aynen yavrum bırakırken ağlama krizi bende de oluyor uyanınca görünmüyorum geçen uyandı eşim ayağına aldı giyinmemiştim sürünerek kıyafet buldum beni görüp ağlamasın diye :)

güneş inanılmaz huysuz dişlerden sanırım dünde 5 kere ishal yapmış
gece sürekli meme de ya da koynumda
eşime veriyorum 5 den sonra ayağına alıyor
yerine koydukça ağlıyor :KK43:

evet kuzum her gün gidiyorum şaka maka ocaktan bu yana iş hayatındayım
aynen yavrum bırakırken ağlama krizi bende de oluyor uyanınca görünmüyorum geçen uyandı eşim ayağına aldı giyinmemiştim sürünerek kıyafet buldum beni görüp ağlamasın diye :)
Ben de ilk haftayı bitirdim işyerinde😌 bugün evdeyim çok şükür. Bartu olayı anlamadı henüz heralde daha hiç ağlamadı 😂
güneş inanılmaz huysuz dişlerden sanırım dünde 5 kere ishal yapmış
gece sürekli meme de ya da koynumda
eşime veriyorum 5 den sonra ayağına alıyor
yerine koydukça ağlıyor :KK43:
Off geçen haftalarda çok çok kötüydüü max 30 dk uyuyordum, bayılmıştım hatta😂 meğer ilk azı dişi çıkıyormuş, patladı kocamaaan biraz rahatladı şükür. Sizin çıktı mu canım azılar?

Ben de ilk haftayı bitirdim işyerinde😌 bugün evdeyim çok şükür. Bartu olayı anlamadı henüz heralde daha hiç ağlamadı 😂

Off geçen haftalarda çok çok kötüydüü max 30 dk uyuyordum, bayılmıştım hatta😂 meğer ilk azı dişi çıkıyormuş, patladı kocamaaan biraz rahatladı şükür. Sizin çıktı mu canım azılar?

ay maşallah ağlamasın ben çok küçük bırakmıştım ve çok sancılı bir süreçti sürekli meme aradığı dönemlerdi aklıma geldikçe daralıyorum şükür atlattık sabah abla video göndermiş kahvaltı yapıyordu

evet bizim azıların yeri baya belli peşine de köpek dişi mi geliyor yatırıp güldürdüm az biraz gördüm
sıfır uyku çok zor yaaa

X