2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizimde hastalığın totalde 10.günü bgn. İkinci gün de acilde serum takıldı o da baştan biraz toparlamasını sağladı sanırım. İpek de tamamen düzelmedi. Hele 4-5 gün geceleri nasıl hirliyordu yavrum, üzüntüden ben uyuyamadım. Bu arada illiadin burun spreyinin pediatrik olanını da bize doktor ilk gittiğimizde hemen verdi. 3 gün kullanın dedi. Daha o zaman burnu tikanmamisti içimden ne alaka çocuğun burnu açık dedim ama akşamında tıkandı burnu da. O sprey baya rahatlattı. Kontrole götür canım en kötüsü de iştahsız oluyorlar bu dönemde

Bizimkinin neyseki burnu tıkanmadı doktor verdi ama kullanmdım. Bugün kontrole götürdüm doktor iyi dedi duyduğum o hırıltı boğazdanmış sıkıntı olmaz dedi. O hırıltılı dönemlerinde cidden çok zordu bende hiç uyumadım. Çok şükür atlattı minnoklar

evet insan öyle oluyor bir yandanda kendine vakit harcamak insana iyi geliyor
daha verimli olduğunu düşünüyorsan
hepsinin artısı eksisi var
imkan olsa da kalabilsek yanlarında
bir de tüm gün akşam eve döndüğümdeki oğlumla buluşma anımı hayal ediyorum bana gülerek koşuşunu filan düşünüp, heyecanlanıyorum annelik delilik cidden, başka bi aşk bu.

canım şişman saplı dediğin hangisi? doddl marka olan mı? onun fiyatı görünce ben ufak çaplı bi şok yaşayıp almadım da, alternatifini de bulamadım. merak ettim o yüzden seninkini?

canım şişman saplı dediğin hangisi? doddl marka olan mı? onun fiyatı görünce ben ufak çaplı bi şok yaşayıp almadım da, alternatifini de bulamadım. merak ettim o yüzden seninkini?
Evet canım doddl marka olandan aldım. Fiyat yüksek maalesef. Ama muadillerinde de fiyatta çok az fark vardı bende almışken iyisi olsun kardeşi olursa ona da kalır dedim gerçekten kullanışlı ama bizde parasının hakkını verecek gibi görünüyor.

ben de fark yaratacağına emin olsam alırdım da emin de olamadığım için kıyamadım paraya güle güle kullan canım, kendileri yiyince çok daha fazla yiyolar, iyi yapmışsın :)

bir de tüm gün akşam eve döndüğümdeki oğlumla buluşma anımı hayal ediyorum bana gülerek koşuşunu filan düşünüp, heyecanlanıyorum annelik delilik cidden, başka bi aşk bu.

ay o an inanılmaz önce gülüyorlar heyecanlanıyorlar sonra ağlama beni al ağlaması yerim

Ee naptin kuzum sürüş derslerine başladın mı
pazar günü ilk dersim başlıyor :)

Kızlar, aranızda bebegine yıkanabilir boya kalemlerinden alanınız var mı acaba? Alıpta memnun kalanınız varsa link rica ediyorum. Az önce carioca diye bi markadan satin alacaktım ama halımda lekesi çıkmadı diye yorum yapmış birisi. Malum kalemler eline gecince her yeri çizmek isteyecektir, o yuzden almadan burdan bi sorayım dedim.

Carioca mükemmel. Bizde 3 çeşiti var her yerden de çıkıyor. Keçeli olanı henüz vermedim eline

Arkadaşlar birşey sorucam Çok ŞÜKÜR bebeğim en son bu haftaki kontrolde sağlıklı gözüktü
Genelde mide bulantım oluyordu yani 6. Ve 7. Haftada bi kesilmişti bi iki gün gelmişti salı kontrolüm vardı dün yani çarşamba gene mide bulantım sabah oldu geçti akşama kadar rahattım bu sabah sadece sarı su istifra ettim ama normaldeki gün içindeki gibi mide Bulantım olmuyor dünde öyleydi normalmi acaba arkadaşlar şuan sanırım 8+0 yada 1 oldum

Hayırlı olsun öncelikle. 20 haftaya kadar bulantılar normal. Benimde 5.hafta başlamıştı bulantılarım

Ben cariocanın ayı kafası şeklindeki pastel boyasından aldım. Halıya falan oldu ama ıslak mendille çıktı. Bu çeşidinden memnunum ama keçelisini falan denemedim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…