2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Canım minnokun neyi vardı tam olarak. Bizimde ilk başta ateş başladı 4 gün sürdü sonra öksürük ve burun akıntısı hala antibiyotik kullanıyoruz.

Kuzu Liste yok istediğimizi koyacagız

Cok zor yalnız olmak kuzu
Evet oda zor ay her turlu zor be
Evet yarın dersler ıcın gorusecegım bakalım

Canım minnokun neyi vardı tam olarak. Bizimde ilk başta ateş başladı 4 gün sürdü sonra öksürük ve burun akıntısı hala antibiyotik kullanıyoruz.
Bizim de 2 gün ateş oldu. Sonra öksürük ve burun akıntısı başladı. Kanında idrarinda birsey de çıkmadı. Doktor grip olmuş dedi. Sonra öksürük artıp sesi de kısılınca antibiyotiğe başladık. Şimdi iyi şükür. Bizde de dişle çakıştı. Aynısı olmuş demekki Belis nasil oldu simdi?

Hadi ya cidden aynı hala azda olsa burun akıntısı var. Ve sırtını dinleyince yine hırıltı var antibiyotiğin bugün 7. Günü ama hala tamamiyle düzelmedi bugün tekrar bir kontrole götüreceğim. Dişle birlikte olması çok kötü oldu yaw

sabah biraz stesli geçecek bir süre ama maratona alışıyorsun kuzum

diş zamanı bünyeleri çok zayıflıyor ve genelde hasta oluyorlar

Yaaa çok zor bi durum eşimde bana diyor ki ne zaman geleceksin işin başına. Diyorum ahsene bakacak kimse yok annem bakamaz. Biraz da bahane ediyorum
aman kendi işin nasılsa öteleyebildiğin kadar ötele
ana kuzuları biz mecbur başladık işte
akşam eve bi gidiyorum gülücükler sarılmalar öpmeler ah ah

evet insan öyle oluyor bir yandanda kendine vakit harcamak insana iyi geliyor
daha verimli olduğunu düşünüyorsan
hepsinin artısı eksisi var
imkan olsa da kalabilsek yanlarında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…