2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen öyle erkekler güçlü fln değil canım onların adı çıkmış sadece ya . Kadinlr bedensel de psikolojik d daha güçlü bence.
Hiç dertlenme hepimiz aynı durumdayız kuzum ben hep zaten kucağımda yemek yapıom mak bosaltiom ne bileyim her şey yani . Annem diyo ki belin yamulmadan bi büyüse artık.
Ya bi de ne var biliyo musun çalışmaya başladım bebis uyumuyo eskisi gibi aralıksız yorgunum her yerim ağırıyo . He bi de beyfendiyi güzel tutcaz istek ve talepleri yapılacak fln. Yani her şeye ve her yere üretmemiz bekleniyo. Ama şu var biz yaptıkça yetmeye çalıştıkça bu bize görev gibi yapışıyo

Of niye kuzum ya akıllı tahta yok mu zaten. Bizim de bugün toplantı vardı fotokopi mak alınacak.
Ya işin içinde olaraktan çok iyi anlıyorum çünkü bunlar hep aslında devlet okulu devlet karşılamalı diye düşünülüyo ama öyle değil kuzum malesef ya .
Biz aldık kuzum ihtiyaç listesini de . Sadece kitap kabı alcam bi de beslenme örtüsü alcam evden bise bulamadım ya. Sen naptin aldın mı büyük bise mi oluyo

Kızlaaar kızlaaaar iyi geceleeer. Ah içim çok fena. İşe dönüyorum pazartesi günü hiç ayrılmak istemiyorum oğlumdan, sabah mis kokusu, rahat rahat oynamamız yayıla yayıla kahvaltılarımızzz ahhh ahh hepsi çok güzeldi. Hiç doyamadım ay gece gece uyku tutmadı düşünmekten buraya yazayım dedim

Yaaa çok zor bi durum eşimde bana diyor ki ne zaman geleceksin işin başına. Diyorum ahsene bakacak kimse yok annem bakamaz. Biraz da bahane ediyorum

ben de temmuzda başladım. başta çok zor oldu ama onlar daha kolay adapte oluyor inan. gerçi sabahları giderken hala olay, ayrılmak istemiyor ama dikkati dagıldıktan sonra aynen devam :) bu ara bi de ayrılık kaygıları başlıyor, 18ay olmadan başlaman iyş olmuş aslında.
ben yemek işini filan artık gece yapıyorum ki işten dönünce oğluşumla bol bol vaktim olsun. hem haftasonları da hep yanında olacaksın, yayıla yayıla kahvaltılarına haftasonu devam edeceksin:) sıkma hiç canını. işe dönmek de güzel hissettiriyor aslında. sıcak çay kahve filan içebiliyosun bana garip bi özgürlük hissi gelmişti mesela ve baya iyi hissettirmişti içimdeki özleme rağmen

Ay çalışmaya başladın dogru oturtabildinmi süreci süt sagmayi birakicam bende galiba ya artık işler nefes aldırmıyor iki gündür fırsat bulamadım
Kadin olmak çok zor gerçekten şükür annen yanında kuzum ben burda yapayalnızim kızdım anneme cikayim kafam dağılsın desem yok yani

Bu hafta okul olayını halledeyim direksiyon dersine başlayacağım hayırlısı ile ins rahat bir şekilde öğrenirim

Aynen öğretmen 10 yıldır kullanıyormuş
Devlet okullarında imkan sınırlı hak veriyorum kuzum alacağız sınıfça 4 yıl kullanırlar artık
Bugün ihtiyaç listesini alacağız
Hiç bisi alamadım
Örtüyü internetten sipariş ettim hala kargo edecekler
Arkadaş almış 1500 civarı tutmuş sanırım hayırlısı ile ins başlayacaklar

Oy kıyamam ya biraz sancılı bir süreç ama ustesinden gelirsin sen
Biraz Özlemde iyi olur
Benim sabahtan akşama kadar burnumda kokusu tutuyor akşam gelincede öpe öpe doyamiuorum

Yaaa çok zor bi durum eşimde bana diyor ki ne zaman geleceksin işin başına. Diyorum ahsene bakacak kimse yok annem bakamaz. Biraz da bahane ediyorum
Benim annem deneyecek umarım çok zorlanmaz ve devam eder en azından içim daha rahat olur. Offf keşke öteleyebilsem 1 sene kadar daha
Evet başlayanlar hep önce zor ama aynı zamanda da iyi geldiğini söylüyor. Daha çok yorulacağım hem iş hem ev işi ama şu an duygusallıktan onu düşünemiyorum sadece çok özlicem i, istediğim an öpüp koklayamayacaağım diye çok üzülüyorum
Oy kıyamam ya biraz sancılı bir süreç ama ustesinden gelirsin sen
Biraz Özlemde iyi olur
Benim sabahtan akşama kadar burnumda kokusu tutuyor akşam gelincede öpe öpe doyamiuorum
Ahhh inşallah canım inşallah. Sabah ben hazırlayıp anneme götüreceğim yavrum benimle sabah temposu yaşayacak ona da üzülüyorum. Gerçi evde bırakıp çıksam belki daha çok ağlardı. Bilmiyorum ki yaa bakalım beni neler bekliyor ahh yanımda bile öpmelere doyamıyorum

Kuzum annem bugün geldi daha bana . Normalde bn de kimse yok burda yani hep tektim . Acil bi durumum olsa bak deyiverecek biri yoktu. Annem de evi kapatıp geliyor işte babamla beraber tabi. O biraz zor oluyo işte ya kaç kişi sürekli bir arada fln bilmiyorum yani bazen bakıcı mı bulsaydım diom bn gelince evine giderdi temiz iş en azından .
Araba öğren kuzum ya çocuğu olan her bayana gerekli bence . Özgür olursun yani alışınca keşke niye daha önce yapmadım dersin

Örtüyü ben de Trendyol dan aldım kuzum ins düzgün bise gelir ya 3tane aldım kirlenir fln değiştirmedik olsun diye.
Bizim ihtiyaç listesinde %60 ı vardı zaten . Bnm kız kırtasiye eşyası çok seviyo çok uğraşır kaç yıldır alıoz fln . İse yaradı yani sadece eksik parçaları aldık.
Beslenme yi istediğinizi mi koyacaksiniz liste verdi mi yoksa

Selam kizlar.kan ilaci olarad sidefer kullaniyodum ama biraktim.icerigi pek güven vermedi.bestiron kullanmati düşunuyorum.ama daha önce kullanan var mi,nasil kan değerlerini arttirito mu,içerigi hakkinda sizin de bilginiz var mı?

Selam kizlar.kan ilaci olarad sidefer kullaniyodum ama biraktim.icerigi pek güven vermedi.bestiron kullanmati düşunuyorum.ama daha önce kullanan var mi,nasil kan değerlerini arttirito mu,içerigi hakkinda sizin de bilginiz var mı?
Evet içeriği iyi değilmiş sidefer in. Bestiron iyi dişi boyamıyor da. İçeriği temiz.

Ucu metal dimi ben ondan aldım farklı bisiyse ona da bakayım
Evet böyle tutma yeri tontis catal kaşık bıçağı bile var
simin55 İpek nasıl oldu canım
Canım çok şükür iyileşti. Bgn son kez antibiyotiğini de verdim 5 güne tamamlamış oldum. Şimdi yoğurt ve probiyotik takviyesine devam. Bir de doktoru bir kaç vitamin verdi onları da bütün kış kullanacağım. Artık antibiyotiğin verdiği hasarı gidermekle geçecek 2-3 ayda

Sevindim canım inşallah bu son antibiyotiği olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…