2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
şaaka maka 14 aylık oldular canım
badem sütü alayım bende deneyeyim

Hahaha ne yapalım kız çabuk büyüyorlar ben de kızın küçükleri oğlana giydiriyorum evde pembiş pembiş fistolu yaldızlı maldızlı geziniyor

Birtane de ben de var aynısı bir tek ayran o da bardaktan olacak bir de milkshake içiyor. Tatlı yemez. Çikolata veriyorum yemiyor. Dedim sonra sen isteyeceksin ben vermeyeceğim Rafine zevkleri var bunların
evet çınar içmişti kilo kaybı olduğu için zinco ve balıkyağı vermişti maşallah baya iyi yiyordu
Biz de bağışıklık güçlensin diye 1 aydır zinco içiyoruz dr bir şişeyi bitirin dedi. Gerçekten iştahında artış oldu baya. Balık yağı da aldık ama hem demir hem zinco hem balık yağı içirmek çok zor oluyor çünkü hepsi çığlık kiyamet. Tek severek içtiği d vitamini ben de zinco bitince balık yağına devam ederim diye bıraktım bir ay önce.

Kendilerine özel zevkleri var bende dondurma yalattım bi kaç kez soğuk gelince sevmedi bugün kaşıkla azcık erimiş verdim bayıldı

Çikolataya bizimki bayılıyor veeeee veeeee diye bağırıyor
Canım evet aralıklı verirsin bizim oğlan büyüktü sorun yaşamadık ciddi kilo vermişti doktor o yüzdün ikisini bir verdi hatta bir tane daha verdi

2 yaşından sonra takıyorlar bizim kız da yerlere yatardı taktın diye
Ay güneş hiç müsade etmiyor işte aynı
Babası akşam hayır çıkartmayacaksın dedi baktım ses yok
Akşam da çıkarttım. Babası gördü güneş nerde tokan dedi baktım saçlarına bakıyor sonra buldu. Babasına gösteriyor kafasına tutuyor tokasıni

Kendilerine özel zevkleri var bende dondurma yalattım bi kaç kez soğuk gelince sevmedi bugün kaşıkla azcık erimiş verdim bayıldı
Ben hazır dondurma verdim bir kez kesinlikle yemedi. Ama dışarda açık külahla satılanları seviyor haftada 1-2 veriyorum. Soğuk soğuk hoşuna gidiyor damaklarına iyi geliyor sanırım bir de iki haftadır suyuna soğuk su karıştırıyorum ay bir içiyor ben şok meğer yanıyormuş yavrum

Kızlar ya bu oral dönem ne zaman bitecek Hersey ağzında kafasına taktığım tokayi bile 5 dk sonra ağzından çıkarıyorum. Bir de biliyor yanlış birsey yaptığını bana bir bakışı var direk ağzında ne var senin diye gidiyorum çığlık kiyamet parmağımı ısıra ısıra zorla alıyorum. yerde bulduğu pislik derz arası tozlar vs onları geçtim artık neyse diyorum minikler en azından su veriyorum bogazina takılmasın diye Ama pencere kenarına gitmiş silikonu tırnakla soyup yerken yakaladım

Ben bayadır soğuk su veriyorum

Bizde aynı her şey ağızda 2 yaş da bitiyor sanırım oral dönem

benimki de aynı durumda. elimden tutup yürümeye bayılıyor. bırakıyorum çaktırmadan, baya gidiyor ama farkedince hemen bana tutunuyor. kendi başına cesaret edemiyor. ki zaten çok sendeliyor hala.

Ya ne güzel ben ilk dondurmayı verdiğimde çok sevdi sonra bir daha asla yediremedim soğuk sevmiyor milletin bebesi dondurma diye ağlar benimki dondurmayı verince
İleride geçer inşallah ya ben çok severim o da sevsin banne banne

Ahsende aynı kız bunlar ikiz gibi soğuk olunca yüzünü garip bişey yapıp yemiyor. Hafif erimiş şekilde verince yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…