2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ben memnunum canım ya oğlumun doktoru ona gidene kadar tam 4-5 tane doktor deiştirdim üstüne nöbetçi doktorlara denk geldim bir cacık etmez
Valla burda bi özel hastane var orda 2 doktor var ikisini de sevmiyorum. Devlette sıra bulunmuyor. Tıp fakültesinin özeline gidiyorum ama doktor başta iyiydi sonra yok uyuşmadı benle

Kızlar selam. Geçen hafta tatildeydik. Ama coook yorulduk kızım eğlendi tabi o ayrı yürümemesi çok zorladı bizi her yere her abanin abinin peşine gitmek istiyor özgürce emeklemek istiyor ama bırakamıyorsun. Tutunca kiyamet kopuyor. Tatilden döndük ve ertesi gün yürümeye başladı denize de tenteli simitle soktuk hep ve her girişimizde 10 dk içinde uyuyakaldı yatağında uyu yavrum denizde eğlen dedik ama dinleyen kim demem o ki bebeler yürümeden emekleme döneminde tatil çok yorucu tavsiye etmiyorum

Ben hayvansal süt vermycem hiç canım faydadan çok zararları var
Evet ben de katılıyorum sana cnm. Ben de badem sütü falan indirime girdikçe alıyorum azıcık balla muzla milkshake tarzı birseyler yapmaya çalışıyorum onu seviyor. Hayvansal süt bagirsaklara çok zararlıymış.

Bide hastalığı falan tetikliyor yeğenimde çok yaşadık. Ben daha hiç vermedim bitkisel sütlerden içer mi emin olamadım. Meyve suyu tarzı şeyleri içmiyor bi ayran içiyor sıvı olarak. Onu da pipetle içmiyor bardakla içiyor garip kız

ya bi şekilde sütle tanışacak bu çocuk kuzum
oğlumda 2 yaşından önce verme dedi sonradan süt içmedi hiç

eee cano ne zaman tanışacak sütle bu bebeler
geçen evde limonata yaptık veee veeee diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…