2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bebegi hala yürümeyen var mi? Benim bebeklerimden biri henuz tek başına ayakta bile duramiyor, siraliyor, yurume arkadaşıyla yuruyor, elinden tutunca yuruyor ama bağımsız ayakta durma yok. Daha onxe baska bir nedenle mr çekilmişti bir sorun gozukmemisti. Su an endişeleniyorum. Benim durumumda olan var mi acaba?

Benim oğlum da koltuğa tutunup kalkıyor. Yan yan 1 2 adım gidiyor sadece. Yürüme arkadaşıyla dahi yürümüyor. Elinden tutunca da zorla 1 2 adım, zorlayınca ağlıyor. 18. Aya kadar normal diye biliyorum ben

Benim kızım da yürümüyor. Emeklerken bi anda ayağa kalkıyor uzun süre desteksiz duruyo ayakta sıralıyor falan ana yürüme yok. 18 ay hatta 20 aya kadar normalmiş

ula biz yıllarca süt çok faydalı diyip gece yatmadan süt içirilen çocuklardır ne oldu neeee
yap yap çok seviyorlar
Evet bana da annem yıllarca gece uyumadan süt vermiş. Sonuç diş çürükleri ve irritabl bağırsak sendromu ve laktoz intoleransı. Özellikle gece yatmadan önce hiç vermemek gerekiyormuş inek sütünü. Kazeini sindirmek çok zor. Yoğurt olarak vermek daha faydalı, belki muhallebi falan olabilir sabah öğle saatlerinde. Ben nilky badem sütü aldım şekersiz olanını migrostan, bisküvisini onunla eziyorum. Tabi alerji durumuna da dikkat etmek gerek. Ay şöyle 2 yaşı geçseler de yeme içme konusu rahatlasa

1 yaştan sonra başlanıyor genelde
Ben doktoru bıraktım kız kaç aydır gitmiyorum hasta olursa acile gidiyoruz vitaminlerimiz düşüktü onun için başka doktora gidip kontrol ettirdim. Önümüzdeki ay kendi doktorumuza kontrol var böbrek için o zaman sorayım bakalım

Benim ki de aynı ya ben kendim araştırıp alıyorum hep. Yok onu duymadım hiç

Bizde 1 yaşta gittik kan değerlerine falan bakmadı. Sorduğum sorulara saçma cevaplar verdi tatmin etmedi beni bi sıkıntı yok demi böbrekle ilgili

Bizde 1 yaşta gittik kan değerlerine falan bakmadı. Sorduğum sorulara saçma cevaplar verdi tatmin etmedi beni bi sıkıntı yok demi böbrekle ilgili
Aman öyle oluyor ya ilk zamanlar güzel giderken artık sıkılıyorlar mı anlamadım
Büyüme vardı canım doğuştan. O yüzden belirli aralıklarla kontrole gidiyoruz ama iyiydi en son. İnşallah iyice normale dönmüştür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…