2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahsende aynı kız bunlar ikiz gibi 😂 soğuk olunca yüzünü garip bişey yapıp yemiyor. Hafif erimiş şekilde verince yiyor 😂😂😂
Haha aynısı ya çok komik bir yüz ifadesi oluyor 😅 ahsenle yüz yüze tanışmayı çok isterim belki bir gün aynı şehire yolumuz düşer 😅😅 bebemin uzaktaki ikizi😅😅

Hoşbuldum canım benim nasılsın bebiş nasıl
Sagol cnm iyiyiz şükür bebenin peşinde koşturmaca 🤪 daha bu sabah düşüp dişiyle damağını kanattı artık tamam birsey yok deyip olağan karşılayıp devam ediyoruz kaldığımız yerden 😂 sen nasılsın Belis nasıl? Gözlerimiz arıyordu valla. jou da gelse tam olacak 😃

Sagol cnm iyiyiz şükür bebenin peşinde koşturmaca 🤪 daha bu sabah düşüp dişiyle damağını kanattı artık tamam birsey yok deyip olağan karşılayıp devam ediyoruz kaldığımız yerden 😂 sen nasılsın Belis nasıl? Gözlerimiz arıyordu valla. jou da gelse tam olacak 😃

Oy kuzum benim ya geçmiş olsun öyle yapmak en iyisi yoksa çok ağlıyorlar :)) bende iyiyim belistoşta sonunda 4 diş çıkardı onun mutluluğunu yaşıyoruz :) ve tv de şarkı dinlemeye alıştık sürekli nen nen deyip duruyor 😐

X