2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar slm ben alfa:) nasılsınız neler yapıyorsunuz D vitamini hala kullanıyormusunuz kullanıyorsanız 400 ıu mu 600 ıu mu ben doktora sormayı unuttum sizin doktorlar bişi demiştir belki
canım iyiyim sen nasılsın
geçen hafta doktora gittim d vitamini yaz ayı bile olsa verdiriyorum bıngıldak önemli dedi bizimkinin kapanmadığı için günde 5 damla ver dedi
kan ilacı içinde devam dedi içmiyor bizimki dedim muhallebisinin içine fln karıştır ver dedi
1 yaş testleri istedi henüz izin alıp baktıramadım

400 iu dan 5 damla 600 iu demek oluyor artırmış sizinki de

Onlae bebek bosver Ben oğlana pembe bebek arabası kullanıyorum
heheheheheh bende mavi küvet kullanıyorum bidaha küvet mi alayım canım
arabasıda gri olsaydı mavi alacaktım mavi kullanırdık bizde
hayır bizim kız erkek tipli bide abisinin kıyafetlerini giyiyor evde çok komik
geeçen dedim aynı çınar bu
dinazorlu kısa şort badi giydirdim

Bizim ahsende erkek tipli toka bandana takmazsam erkek sanıyor herkes

İyyim bende sağol kuzum. Benimkinin bıngıldak 10. ayda kapandı. Şimdilik bende devam etçem d vitaminine bi bitsin bu kutu sonra sorcam bakalım

İyyim bende sağol kuzum. Benimkinin bıngıldak 10. ayda kapandı. Şimdilik bende devam etçem d vitaminine bi bitsin bu kutu sonra sorcam bakalım
oy maşallah
bize hemşire d vitamini bitince kullanmayın yaz geldi zaten dedi
doktorda hayır kullandırıyorum dedi zaten bılgıldakta kapanmadı dedi

sweetgirlcandy ahsenin kapandı mı ?

Evet ihtiyaç duymadı kansızlık olsaydı belli olurdu dedi sonra 9. ayda kan tahlili yapıldı orda da sonuçları iyi çıktı o zamanda vermedi

çok mantıklı bir çok kişiden tahlil sonuçlarına göre kan ilacı kullandırıyor diye duymuştum
ya bizim kızın gözlerinin altı hafif mor sizde böyle bişi var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…