2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
canım selam
bizim kızda başladı yürümeye eskiye göre daha iyi ama basamaklarla biraz sorunumuz mevcut tutunarakda olsa geçiyor :KK70:
bizimki adda diyince hemen kapıya koşup arabanın anahtarlarını gösteriyor
baba giyinirken hemen anlıyor bağırıyor benide götürün diye
en çok severek kullandığı ön balkon orada bir aşağı bir yukarı yürüyor
sinekliği kapatıp açıyor
balkona götürmezsem ağlama krizleri eee yaz sıcağı üstüm müsait olmuyor hopp üst değiştir hanımı balkona çıkar :KK70:
Kız hic mi soluklanmazlar bunlar yok..bi uyuyunca iş yapiyorum bi de benm buyuğunde birsuru ödevi,kitabi vs var onunla da ilgileniyorum.valla yemekler de tek çeşit oluyo artik ben de.yemek yapiosam pilav eksik,bazen çorba yapiosam yemek eksik:))

Datça'ya canm denizi cok guzeldi ama fena esintili bi havası vardi üşüten cinsten. Ordan marmarise gectik, marmariste esinti yoktu ama denizi (içmeler) çok bulanıktı. O yuzden çok verimli geçmedi bizim adımıza maalesef.
çok güzelmiş canım
bizde karadenizdeydik bizimde çok verimli geçmedi bebe durmadı

Kız hic mi soluklanmazlar bunlar yok..bi uyuyunca iş yapiyorum bi de benm buyuğunde birsuru ödevi,kitabi vs var onunla da ilgileniyorum.valla yemekler de tek çeşit oluyo artik ben de.yemek yapiosam pilav eksik,bazen çorba yapiosam yemek eksik:))

yok yavrum ya bir dk durmuyorlar uyuduğu zaman yapıyoruz dediğin gb o arada pestilimiz çıkmış oluyor
yemek olayı bende öyle ya genelde pratik yemekler yapıyorum
koca aradı ne yicez diye e şıkkı hiçbişi :KK70:

Merhaba kizlar nasilsiniz.bizim bebis artik hic sabit durmuyo.oda oda dağita dağita gidiyo.ama evi ona uygun hale getirdik tabi.cok zor bir donem ama yine de guzel.
Birazcikta atarli bizimki.mesela dıs kapinin sesini duyarsa kapiya dogru koşmaya başliyo; dısarı beni de goturun diye:)sabahlari babasi gomleğini giydiği an anliyo ve başliyo yaygaraya dişari gitmek ićin.
tam anlamiyla yuruyunce neler olacak diye merak eden anneler varsa diyebilirimki; tutuna tutuna kalkmasindan,biyerlere tutunarak ayakta kalmasindan cok daha guzel yurumesi.cunku artik düsmuyolar.
Sabit durmak neyine bunların kurtlular😂😂 bizde emeklerken ayağa kalkıyoruz ama yürüme yok 2 kez 4 5 adım attı ama korkuyor neden anlamadım 🤭

Oy gezme diye ölüyoruz bizde evde durmuyoruz ki çocuk da alıştı 😂

yok yavrum ya bir dk durmuyorlar uyuduğu zaman yapıyoruz dediğin gb o arada pestilimiz çıkmış oluyor
yemek olayı bende öyle ya genelde pratik yemekler yapıyorum
koca aradı ne yicez diye e şıkkı hiçbişi :KK70:
Hatirladiğim kadariyla 1,5 olunca daha iyi olacaklar.o zaman bi akıllaniyolardı:))

Sabit durmak neyine bunların kurtlular😂😂 bizde emeklerken ayağa kalkıyoruz ama yürüme yok 2 kez 4 5 adım attı ama korkuyor neden anlamadım 🤭

Oy gezme diye ölüyoruz bizde evde durmuyoruz ki çocuk da alıştı 😂
canim seninki diş konusunda hızlı maşallah,yurumeyi askıya almış:)) bizimki bebek arabasinda gezerken dondurma külahı yiyecek bide ona alıştı:)

canim seninki diş konusunda hızlı maşallah,yurumeyi askıya almış:)) bizimki bebek arabasinda gezerken dondurma külahı yiyecek bide ona alıştı:)
Aynen ya emekleyerek istediğini elde ediyor yürüme neyine 😂 ahsende tuzlu çubuk krakere taktı kafayı babası vermiş bi kaç kez onu ver ahsen tamam oyun dışı 😂😂

Kızlar slm ben alfa:) nasılsınız neler yapıyorsunuz D vitamini hala kullanıyormusunuz kullanıyorsanız 400 ıu mu 600 ıu mu ben doktora sormayı unuttum sizin doktorlar bişi demiştir belki

Kızlar slm ben alfa:) nasılsınız neler yapıyorsunuz D vitamini hala kullanıyormusunuz kullanıyorsanız 400 ıu mu 600 ıu mu ben doktora sormayı unuttum sizin doktorlar bişi demiştir belki
D vitamini kullanıyorum ben. Doktor bir şey demedi ama ben araştırmalarım sonucu 600 iu ya geçtim

bizim doktor da tam tersi bıraktırdı 1 yaşından sonra. belki kışın yine başlarız. ama bizimki takviye ilaç karşıtı. demir de kullanmamıştık.

Aldigin balik yagina devam ediyo musun sweet? Bizim 6 ay oldu artik ben kestim o siseden vermeyi, easy fishoil kullaniyorum jelibon gibi.
Evet devam ediyorum ağustos sonunda 3 ay olacak. Ya 3 ay içinde tüketin diyen var 6 ay diyen var anlamadım hangisi doğru. Eczacıya bi sorcam bakalım. Jelibonu yiyebiliyor mu

bizim doktor da tam tersi bıraktırdı 1 yaşından sonra. belki kışın yine başlarız. ama bizimki takviye ilaç karşıtı. demir de kullanmamıştık.
Benimki de kan ilacı kullandırmadı hiç. il değiştirdi şimdi başka doktora gidiyorum ve sormayı da unuttum d vitaminini şimdilik hala 400 ıu veriyorum bitene kadar kullancam da sonra nasm bilemedim

Evet devam ediyorum ağustos sonunda 3 ay olacak. Ya 3 ay içinde tüketin diyen var 6 ay diyen var anlamadım hangisi doğru. Eczacıya bi sorcam bakalım. Jelibonu yiyebiliyor mu
Yiyor ama bazen agzindan eliyle cikarip bakiyor sonra kendi yiyor; o zaman hos olmuyor tabi eli meli hep balik yagi oluyor 😅 ama cogu zaman sorunsuz bi sekilde agzinda cigneyip yutuyor.

X