2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
10500 tl buldum tüm branşlar varmış
bizim şimdiki okulda 8000 miş bizim okula göndermek istemiyorum okul vari ben daha çok eğlensin coşsun istiyorum
Hepsi içinde tabi fiyatı böyle oluyor. Yüzme jimnastik vs de göndercek arkadaş onlar yokmuş içinde sanırım onlarda 4bini geçer bence tam denk gelir 10-11bin

antalya sıcak dimi bizim karadeniz serin olur kızçeme uzun kollu aldım akşamları serin oluyor
ay biran önce geçsin gitsin de güzelce bir dolaşın
Sicak az kalir yaniyor valla, aksamlari serin guzel oluyor hava ama su an sicak ruzgar esiyor bildigin..
Karadenizi ben de gormek istiyorum bir gun gormek nasip olur hayirlisiyla
Evet bakalim toparliyoruz evde durmaktan sıkıldım bitse de gitsek modundayim

amin canım inşallah nasip olur bende antalyaya gelmedim hiç bu sene didime gideriz diyoruz
çocuklar büyüsün antalya o zaman

canım çok geçmiş olsun inş hemencik iyileşir minik

Ben de didim’e hic gitmedim
Antalya cok guzel ama mutlaka gelin ileride, iki cocukla tatil nasil oluyor onu dana deneyimlemedik 1 tane var biz de o da bebe daha
didime gençken gitmiştik kızlarla çok güzeldi beğenmiştim
inş canım çok istiyorum
vallahi bende 2 çocukla tatil tecrübesi yaşamadım ama şöyle söylim
ilk bebeğimizde dedik 2 yaşından sonra tatil yaparız neyse balıkesir kaz dağlarına geldik seneler sonra ilk tatil yorgunuz
o dönemde oğlumun bez bırakma dönemi kakasını yapmıyor tutuyor ağlama krizleri hiç durmuyor eşimle dönüşüm tatilde yemek fln yedik dedik bundan sonra yok büyüsün biraz daha öyle sonra 2 numara geldi

Bende kullanmadım hiç udi hindi yağı ile hastalıkları atlatıyoruz şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…