2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
2 sene önce yazın arkadaşım ve tüm ailesi büyük olasılık denizden noravirüs müydü ismi onu kaptılar 2-3 gün mahvoldular sonra düzeldiler. Hasta olan insanlar azcık zevklerinden ödün verseler bu hastalık bulaş oranları nerdeyse en aza inecek ama insanoğlu maalesef bencil..

Hoşgeldin kaçak kız bizde 2 hafta önce geçirdik 6. Hastalığı. 2 gün ateş oldu sonrasında gövde ve vücuda yayınlan döküntü oldu. Bekledik o haftasonu doktor kontrolü vardı. Orda lekeleri gösterip durumu anlatınca 6. Hastalık geçirmişsiniz dedi doktor. 6ay ile 3 yaş arasında gözüküyormuş sanırım. 1 kere olunca bağışıklık kazanıyormuş bir daha olmuyormuş öyle dedi doktor. Zaten ilaç olmuyormuş kendi kendine geçiyormuş. Geçmiş olsun bebişe

geçmiş olsun canım güneşdede leke gördü dooktor 6.hastalık olabişlir dedi ama bir gün sonra geçti leke ateşde yoktu sanırım daha ağır ilerliyor

Hos buldumm
Ayni bizimki de oyle basladi bakalim simdi 37 atesi normal ama kulak enfeksiyonu da olunca hic keyfi yok, agliyor huzursuz , ates dusuruculeri yavas yavas veriyoruz zaten yoksa aglamaktan kusuyor
Yapacak bir sey yok cocuk bu hastalanacak tabi ama tam tatile denk geldi vallahi
Senin bebise de gecmis olsun ne diyelim allah beterinden korusun butun bebekleri

çok geçmiş olsun canım hemen toparlasın minik

geçmiş olsun canım güneşdede leke gördü dooktor 6.hastalık olabişlir dedi ama bir gün sonra geçti leke ateşde yoktu sanırım daha ağır ilerliyor
Saolasın kuzum.. 37,5 larda ateş oldu bizde burnu aktı arada değişik bir şey olduğunu hissediyorsun. Döküntüde hemen geçmiyor salı çıktı bir sonraki hafta pazar ya da pazartesi geçti tam günü hatırlamıyorum.

Valla arada bende bağırıyorum çok pişman oluyorum ağlıyorum dün gece bizde de bi sorun vardı korkarak kalktı ağladı yatırınca yine çığlık kıyamet sabaha kadar böyleydi anlamadım neden

Geçmiş olsun

Selam kızlar kuzularımın doğum günü kutlu olsun iyi ki varlar cennet kokulular
Girip okuyorum ama yazmaya fırsatım olmadı. Hastalıklar peşimizi bırakmıyor. 7 dişimiz var 8. Geliyor her dişte hastalanıyor. Şuan kuru bir öksürük var uyurken dahada artıyor doktora gitmek istemiyorum her seferinde ilaç veriyor dişi çıkınca hiç bişey kalmıyot boşuna ilaç verincede kendimi kötü hissediyorum. Analık zorrr

Tesekkur ederim canim simdi biraz toparliyor sanki elinde oyuncak yuruyor evin icinde
Gunes nasil yazmasamda arada goz atip okuyorum burayi, iyisinizdir insallah siz de
ay yerim ya maşallah
nasıl olsun canım bakıcı ablaya alıştı pazartesi sendromu oluyor arada şükür iyiyiz h sonu yola çıkacağız heyecanla onu bekliyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…