2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
kıyamam ya vallahi oluyor işte kuzu her hasta olduklarında aynı endişe ile geçsin diye bekliyorsun

ay yerim ya maşallah
nasıl olsun canım bakıcı ablaya alıştı pazartesi sendromu oluyor arada şükür iyiyiz h sonu yola çıkacağız heyecanla onu bekliyoruz :)
Pazartesi sendromu hepimizi etkiledigi gibi onlari da etkiliyor haliyle
Sagligi yerinde olsun da cekeriz artik bu sendromlari
Yolculuk nereye?

Pazartesi sendromu hepimizi etkiledigi gibi onlari da etkiliyor haliyle
Sagligi yerinde olsun da cekeriz artik bu sendromlari
Yolculuk nereye?
öyle canım yeterki iyi olsunlar razıyız herşeye :)
canım eşimin memleketi sinop sonra benim memleket ordu daha sonraki haftada yalovaya gideceğiz.
güneşle yolculuk biraz ürkütüyor eşimi acaba uçaklamı gitseniz diye bir sorguladık sonra dedik ayrı gitmeyelim
ilk uzun yolcuğumuz bakalım nasıl geçecek :)

Geçmiş olsun canım ya. Bizimde 1 yaş aşısından 2 3 gün sonra ateş oldu huzursuzluk falan meğer diş çıkarıyormuş. Boğazında ve kulağında hafif kızarıklık var demişti hatta doktoru. Sonradan farkettim dişten olduğunu. Valla hele bazı doktorlar anında antibiyotik veriyor uyuz oluyorum yaa.

Ailecek gezin tadini cikarin guzel havalarin, antalya cok sicak vallahi bence de beraber gidin canim daha kolay olur sanki
Biz de ucakla geldik 4-4.30 saat surdu ama zor gecti tek bebeyle
Hastalik bitse de biz de gezsek diye dusunuyorum iple cekiyorum resmen

iyi mi kötü mü bilemedim kzuum ya
güneş de duruldu korkuyorum o sancılı süreç tekrar nüksedecek diye
Elbet başlayacak Bizim köpek dişinin biride çıkmış ucu bugün gördüm. Diğerlerine baktırmadı onlar ne alemde bilemiyorum gördüğüm kadarıyla toplamda 13 dişi oldu

Ay Ahsen böyle olmuştu ayağa kalkmaya başladığında ben yatırıyorum o kalkıyordu durmadan hatta uyku arasında kalkıp bakıyordu

Reactions: Jou
Evet ya gerçekten yazık yavrulara dertlerini anlatamıyorlar ilaç yüklüyorlar antibiyotik kullanmadım inşallah kullanmak nasip olmaz. 2 yaşa kadar çekeceğimiz var. Geçmiş olsun kuzumada doktora gitmeye korkar oldum

Aminnn cümlemizin bebişini kurusun aynen enfeksiyonda etkiliyordur bebişi.. Kışın farklı yaşın farklı hastalıklar piyasada oluyor. Bir yok olmadılar

antalya sıcak dimi bizim karadeniz serin olur kızçeme uzun kollu aldım akşamları serin oluyor
ay biran önce geçsin gitsin de güzelce bir dolaşın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…