2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu arada kızlar zümra kus beyaz tenli ona sizce uzun kol mayo alsam mı yoksa ablasından kalan mayolar var kolsuz fln onları mı giydirsem yani güneş kremi sürsem tek yeter mi

valla kuşum ben mayo aldım ama mayo ile tutmam üstüne tshirt fln giydiririm ister istemez güneş etkiler oğluşda öyle yaptım ilk defa güneşe çıkıyorlar bilemedim ki

hep kucaktalar ondan bencede kuzu ya
bayram sonrası bir hafta yıllık izinliyiz daha sonra çınar bakıcı ablayla on gün evde kalacak o tarz gönderemiyorum ben çalışıyorum eşimde gidip götürmek sorun haftanın beş günü sabahtan akşama kadar devam ediyor akşam servisle gelecek sabah eşim bırakacak şimdiki okuldan arkadaşları da var 5 kişi bakalım

Bu arada kızlar zümra kus beyaz tenli ona sizce uzun kol mayo alsam mı yoksa ablasından kalan mayolar var kolsuz fln onları mı giydirsem yani güneş kremi sürsem tek yeter mi
Teni çok açık renkliler hassas oluyor. Uzun kol al bence. Bi yerden bi yere tasirken bile hemen yanıyolar, şapka takmayı da ihmal etme

valla kuşum ben mayo aldım ama mayo ile tutmam üstüne tshirt fln giydiririm ister istemez güneş etkiler oğluşda öyle yaptım ilk defa güneşe çıkıyorlar bilemedim ki
Ya bnm büyüğü esmer tenli o yüzden güneş kremi fln yetiyordu denizde . Tabi çok güneş altında tutmuyordum ama bu baya beyaz ten olunca acaba dedim gerek var mı bilemedim bnde walla

Himm tam zamanlı bi yere göndereceksin sen kuzum tabi evde napacak mecbur gidecek kuzum. Bn şimdilik evde olunca 1er saatlik kurslara gönderiom ama işte yaz okulu da aklıma gelmiyo değil çünkü bana sarıyo hep. Ne kadar aylık kuzum

Teni çok açık renkliler hassas oluyor. Uzun kol al bence. Bi yerden bi yere tasirken bile hemen yanıyolar, şapka takmayı da ihmal etme
Evet ya bnde öyleyim yanıyorum ve o bronzluk geçmek bilmiyo . Çok fena yapıyo beni güneş. Ya uzun kol alcam ya da üzerine bise geçirecem . Sıcakta da walla uzun kol iyice işkence olur mu ya . Hiç kullanmadık bilmiyorum da hani hem ıslak hem uzun yapış yapış gibi

üç haftalık dönemlere ayırmışlar kuzu
11 bin flndı 5-6 çocuk olunca 8 olur demişler + servis olacak işte
ben ilk dönem değilde 2. ve 3. dönem göndereceğim
birçok branş var tenis, futbol , basketbol , drama , stranç , okçuluk , sinema , ingilizce dolu dolu ymuş inş göstermelik değildir

arkadaşda yeni doğum yapacak yaz okulu düşünüyordu ama bu kadar hızlı karar vermesini sağlayan unsur oğluş dün okula gitmemiş görmen lazımdı diyor
enerjilerini atamadıkça sarıyorlar
evde olsaydım ama ben muhtemelen bende haftada iki üç gün ya da günlük birer saatlik programlar yapardım evde ve okulda sürekli olmak sıkıyor onlarıda

Merhaba, ben formül mama veriyorum ama azalttım sabah uyanınca bide yatarken veriyorum. Yaptığım yemeği yemezse de veriyorum. Formül mamayı azaltınca yemekleri sanki daha çok yemeye başladı gibi. Kaşık maması da hipp in toz olandan aldım bazen kahvaltı niyetine hemen yapıp veriyorum dışarı çıkacaksam falan. Bide içeriği temiz çorba, püre falan aldım dışarda falan bazen veriyorum

O uzun kol mayoyu denizin icindeyken giyecekse daraltmaz ama giydirip kumda oynatacaksan sıcaklatır. Bak tenteli şisme havuzlar var ondan al istersen. Bi de yarım cocuk oyun cadirlarindan var, onu da plajda oynayacagi zman kuruyosun. Hatta uyudugunfa fln icine yatirabiliyosun.

Eklentiler

• Screenshot_20230621_154105_Chrome.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20230621_154026_Hepsiburada.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…