2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok şükür eskiye göre iyiyiz canım ya. Ateşi çıkarsa haftasonu diye antibiyotik yazıyorum verirsin dedi ama ben kullanma taraftarı değilim udi hindi yağı kullandım şükür ilerlemedi
Mecbur kalınca kullanılıyor bende hiç ilaç taraftarı değilim ama maalesef insan ikilemde kalıyor ya çok popüler udi hindi ama geçenlerde nerde gördüm hatırlayamadım bir etkisi yok felan demişti biri yanlış hatırlamıyorsam bulursam atarım..

Kızlar bugün 1 yaş kontrolüne gittik. 8600 kg, 73cm olmuşuz. Bayadır kilo alımı az idi öncekilere göre total kilosu az oluyor. Ama 3 ay için gayet ideal olmuş dedi. 2 gün 37,5larda ateşimiz vardı. Salya da vardı diş sandık bu yüzden.. Ağlayıncada biraz burnu aktı. Ateşten sonra vücutta döküntü oldu. Annem isilik dediği için çok takılmamıştım. Dün baktım isilik gibi durmuyor. Doktora anlattım. Döküntülere baktı 6. Hastalık geçirmişsiniz dedi. Bugün ayrıca 1 yaş aşılarını olduk. Diyeceklerim bu kadar

Hadi geçmiş ola canım, darısı henüz bnm gibi aşi yaptırmamış olanlara

Demeyi unutmuşum kan alımıda yapıldı rutin tetkikler için

Demirine bakıldı ama detaylı bakıldı mı bilmiyorum valla, insallah bakılmıştır da bi da gerek duymazlar. Aşı fln canımı sıkmıyo da kan almaları çok kötü hissettiriyo

Demirine bakıldı ama detaylı bakıldı mı bilmiyorum valla, insallah bakılmıştır da bi da gerek duymazlar. Aşı fln canımı sıkmıyo da kan almaları çok kötü hissettiriyo
Ahh birde o minicik damarlarını bulmakta zorlanıyorlar. Tek güzel yanı kendi doktoru muayenesinde aldırdık kanı.. En azından bebeğe göre davranıyorlar doktoru da başındaydı. Ama hemşire iğneyi batırmadan önce oğluşum bir bakış attı hemşireye içim gitti. Canımı acıtıcaksın lütfen yapma gibi Dvit, b12 vs bakılıyormuş. Bizde extra çölyak ve kan gurubuda bakılacak. Kan grubunu ben extradan istedim çünkü bir yerde okumuştum. Kan grubu değişebiliyormuş ilk doğum zamanınkinden..

Olmaz olur mu valla 10 numara 5 yıldız. Yeğenim her ay an kullanırdı hasta olurdu. Şimdi maşallahı var. Ahsene de etki ediyor hemen

Şu an 6. hastalık salgını varmış ya. Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…