2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
1mrw Mervecim nasıl oldun? Merak ediyoruz seni
Canim iyiyim. Şuan aynı evin icinde iki yabanci gibi yasiyoruz gerektigi zaman konusuyoruz sadece. bosanmayi cok dusundum ama yapamadim gidemedim 2 cocukla cesaret edemedim. Babasiz buyudum babasiz cocuk buyutmek istemedim. Kendimi aslinda çok değersiz hissediyorum ama cocuklarimin gelecegi daha ağır basiyor icimde! Bakalim nasil olcak boyle nereye kadar surdurcez ama sabrdiyorum suan

Benimki birde bağırıyor insana koca adam gibi bende bugün yeni bir yol keşfettim. Koyun gibi meee eeeee diyerek değiştirdim baya ilgisini çekti
Bende neler yapıyorum bazen fısıldayarak konuşuyorum o dikkatini çekiyor bekliyor bazende lililili lolololo diye sesler çıkarıyorum

Ahsen kuş hemen ek gıdanın ortasına dalmak istiyor bizimde 2 gün ateş oldu 37,5 larda bir salya diş diye düşünüyoruz gözükürde bir şey yok.
Ay dalsa nolacak sanki yiyor zorla bide asla çiğnemek istemiyor dişi yok gibi damağıyla eziyorBizimde aşıdan 2 gün sonra öyle oldu bende diş diye düşündüm. Boğazında kulağında hafif kızarıklık var dedi doktoru

Canım ya bizde 37.5 oldu ama 2 gün sonra. Ben aşıya değil de dişe bağladım bide doktora gittiğimizde boğazında kulağında kızarıklık var dedi ondan oldu sanırım aşıdan değil de
Aşıyı araştırdım biraz kızamık old için 10 güne kadar ateş veya döküntü yapabiliyormuş canım . Sevmiyorum su aşı olaylarını ya

Anladım canım, umarım her şey düzelir. Hakkınızda en hayırlısı neyse o olsun inşallah. Eğer yaptığından pişmansa birlikte evlilik terapisine gidebilirsiniz. O şekilde eski hayatınıza daha kolay adepte olabilirsiniz sanki

P
Pisman. Ama bu benim icin hic onemli degil bana kendine bakmiyorsun eski merve degilsin begenmiyorum seni o yuzden gittim demesi yetti . Oysa ben cocuguna cocugumuza bakiyorum diger insanlar gibi aman iki makyaj yapayim bi kuafore gideyim bakim yapayim deyipte oglumun en ihtiyac duydugu donemde yanliz birakmamayi kendimi ona adamayi sectigim icin beni gozden cikarmasi beni tamamen kopartti kendisinden ! Ben guzel bi kadin olmak yerine iyi bir anne olmayi tercih ettim o ne hali varsa görsün beni makyajimla sevcekse hic sevmesin ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…