2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aşıyı araştırdım biraz kızamık old için 10 güne kadar ateş veya döküntü yapabiliyormuş canım . Sevmiyorum su aşı olaylarını ya
Bende sevmiyorum içeriğinden dolayı ama yaptırmamayı göze alamıyorum

Vücudunda ki ağır metalleri temizlemesi için bir kaç malzeme aldım bende ahsene

Bugün ekmekle tavuk yediriyordum sen ekmek boğazına yapış öğürüyo çıkaramadı Allaaah bi korktum elimi soktum yok en sonunda sırtına vurdum çıkardı çok kötü yaa
Ay geçmiş olsun canım benim ilk bebemde oğlumda da oldu Allahım nasıl korkmuştum her hatırladığımda burnumun direği sızlıyor
Kıza da korkuyorum o yüzden minnacık veriyorum bende elimi sokup çıkartabilmistim

canım bende kuaföre gidemiyorum bende kendime bakamıyorum
arkadaşımla konuştuk duşa girince mutlu oluyorum diyor oda 10 dk fln yani
erkeklerin hep bir gerekçeleri suçlamaları olur zaten kendi ayıplarına bakmazlar ancak suçlarlar
hakkında hayırlısı zaman en iyi ilaçtır şuan orada olup kitlenmen çok normal hayırlısı ile bebişin gelsin hayatın bir otursun

Ahahah ayyy bide sırtına vururken ederken korktu ağladı

Bugün ekmekle tavuk yediriyordum sen ekmek boğazına yapış öğürüyo çıkaramadı Allaaah bi korktum elimi soktum yok en sonunda sırtına vurdum çıkardı çok kötü yaa
Yaa zor bi durum cidden. Bnm kız da hemen bogazini aliyo ogurur fln özellikle kağıt çok yediği için nerdeyse hergun. Hemen al kafası yere doğru indirip çevirip sırtına öyle vur kuzum çıkar hemen

Yaa zor bi durum cidden. Bnm kız da hemen bogazini aliyo ogurur fln özellikle kağıt çok yediği için nerdeyse hergun. Hemen al kafası yere doğru indirip çevirip sırtına öyle vur kuzum çıkar hemen
Normalde sırtına vurunca düzelirdi bu sefer dediğin gibi yaptım korktum. Ahsende öyle sürekli kağıt vs ağıza atıyor

Ayyy halen devam ediyor mu yemek ya da mama reddi Kızarıklık için bir şey demedi mi?

Ayyy halen devam ediyor mu yemek ya da mama reddi Kızarıklık için bir şey demedi mi?
Çok şükür eskiye göre iyiyiz canım ya. Ateşi çıkarsa haftasonu diye antibiyotik yazıyorum verirsin dedi ama ben kullanma taraftarı değilim udi hindi yağı kullandım şükür ilerlemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…