2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya benimki doğduğunda ameliyathanede yazıldı kan grubu diye hatırlıyorum öyle hızlı nasıl bakılacak ki

Şu an 6. hastalık salgını varmış ya. Geçmiş olsun canım
Saoalsın sweetciğim Kışın ayrı, yazın ayrı salgın caydım. Ben birde temas ettirmemeye özen gösteriyorum. Ama insanlar asla laf anlamıyor. Doktor havadan her yerden alınıyor damlacıkla dedi.
Geçen haftasonuna doğru astroloğun biri çocuğu olup sosyalleşecekler dikkat etsin hafta ateşli hastalık haftası diye.. Bu kadar mı denk gelir

Ya benimki doğduğunda ameliyathanede yazıldı kan grubu diye hatırlıyorum öyle hızlı nasıl bakılacak ki
Bizimde doğumdan sonraki 3. Gün sarılık ile bakıldı. Ama ben bir yazı okudum annenin kanının antikorları ile karışıklık olabiliyormuş erken bakılınca.. Kan grubu da benimle aynı oğlanın. 9. Ay kontrolünde doktora sordum. Evet olabilir demişti. O yüzden baktırmak istedim tekrardan..
aslında kan grubu bakımında uzun bir şey yok.3 serum var. Anti A, Anti B ve Anti D serumlar var. misal 3 damla kanı ayrı ayrı bir lam üzerine damlatıp, her kana 1 serum damlatılıp çökeltme olup olmamasına bakılıyor. Kısa süren bir işlem..

Nereye dağıldınız kızzz, toplanın bakam
Ayyy çok kötü alerjim azdı. Boğazım ve gözlerim aşırı kaşınıyo, burnumu adeta kaya parçasıyla tıkamışlar gibi. 3 kez otrivine sıkmama rağmen açılmadı ilk böyle oluyorum yaa. Yarın acilen hapa başlamam lazım bu gece bitmeyecek gibi

İnsanlar zaten vurdum duymaz. Yani ben küçük bi çocuğa bebeğe yaklaşmaya korkarım ufak bi hastalığım varsa. Ama millet salya sümük umrunda olmuyor. Aa nasıl da denk gelmiş

Neden ki alla alla genelde 1 yaşta kesilecekse kesiliyordu sanırım. Doktor bana şimdi sen dvit Demir ne yapayım diyeceksin. Sonuçlar çıksın ona göre konuşuruz dedi
Valla bu doktora bi daha gitmycem. Ben sordum her şeyi 1 yaşta demir kesiliyor kesecek miyiz dedim. Evet kesiliyor falan dedi. Şubatta yapmışız testi eylüle kadar kullansın öyle bakalım dedi. Sonra dvit sordum 400 iu ya artacak demi dedim. Yazında kullanacak kesmiyoruz dedi. Ben ne sordum ne söyledi. Balık yağını dedim veriyorum. 4 yaş öncesi olmaz dedi saçmaladı daha da gitmem

Ama doğumhanede kan alınmadı ki bende ona şaşırdım. Benim kan grubumla aynı. Bilerek mi aynısını yazdılar ki. Dur bende baktırayım kan verirken

Çok geçmişşşş olsun tatlım alerji çok fena bir şey

Çok şükür eskiye göre iyiyiz canım ya. Ateşi çıkarsa haftasonu diye antibiyotik yazıyorum verirsin dedi ama ben kullanma taraftarı değilim udi hindi yağı kullandım şükür ilerlemedi
Udi hindi yagini hangi durumlarda kullaniyosun? Ateşi ciktigi zaman ates dusurucu ozelligi mi var? Ilk defa duyuyorum alayım ben de hemen. Kullandigin bi marka varsa ondan siparis edeyim ben de canm. Antibiyotik bagisiklik sistemini altüst eden bi ilaç maalesef, doktorlar da hiç bir alternatif sunmadan hemen dayıyolar maşallah antibiyotigi. Tevekkeli değil Turkiye birinci sirayi cekiyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…