2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ben de yoğunluktan giremedim bu hafta. Dogum günü olan bebislerin dogum günleri kutlu olsun bizimde bu cuma dogum günü ama haftaya pazar yapacağız bu aralar aşırı duygusalım hep hamileliğimin son günleri aklıma geliyor o heyecanım falan bir de simdi bakıyorum kucağımda bir yaşında şükürler olsun

Iyiler canim.bu akşam kızımin yıl sonu gosterisi var ona hazirlaniyoruz iki gundur:) kuçuğun dogum gunune de az kaldi,ne cabuk geçti bu sene hic anlamadim valla..ahsen napiyo cadaloz yemek seçiyo mu gene:)
Ayy ne güzel yaaa. Valla çabuk geçti bencede. Evet yaa eskiye göre yine iyi ama seçici hala. 1 yaş aşısından sonra iştah gitti atak ve dişten

Ya bilemedim aslında hep söyler bekliyorum gün verir fln . 9.ayda gitmemiştim Dr kontrol sonuçlarını attım mesajla . Acaba ondan mı bi kopukluk oldu anlamadım.
Olabilir. Çünkü ben kendim gittim işte bana dedi ki sen aşı yaptırıyor muydun. Evet sadece 9.ayı yaptırmadım dedim. Demek ki benimki de aramayacaktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…