2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ah ya, cocuklar bebekler hasta olmasin gercekten cok zor, hadi gidin de insallah hemencik duzelir, bizim de bu 3. Tekrar edişi bu gripimsi şeyin, gidiyo gidiyo geri geliyo, en sonunda antibiyotik verdi işte

Evet çok fena fiyatlar ya bn özele göndermicem şimdilik bakalım bnm çalışma saatlerimden dolayı mecbur kalırsam bilemem de.
Walla seneye nasıl yapcaz 1.sınıf özellikle ilk dönem kafayı yicez sanırım ya. Diğeri de ayaklandı ya odasına gircem diyecek illa .

Geçmiş olsun canım ya . İnsallah enfeksiyon değildir . Acaba burnu dolu olduğu için mi uyuyamıyo.

Yorumunu okuyunca kendim geldim aklima.Allah yardimcin olsun.1.sinifin ilk dönemi ve bebegin ablasini rahatsiz etme olasiligi cok zor olacak ama 2.donem rahat edersin:)

Ah ya, cocuklar bebekler hasta olmasin gercekten cok zor, hadi gidin de insallah hemencik duzelir, bizim de bu 3. Tekrar edişi bu gripimsi şeyin, gidiyo gidiyo geri geliyo, en sonunda antibiyotik verdi işte

Zor vallahi ya maaf oldu cocum bakalım şansa kendi doktorumuz nobetciymis
Bizde kulak enfeksiyonu çıkmıştı kullandık iğne 3 ay olmadı şimdi tekrardan başka bisi çıktı

Bende özele gondermicem kuzu okul bulduk devlet 20 kişi sınıflar ayarlamaya çalışıyoruz eşimin işine yakın çıkış saati 14 30 ama etütler oluyormuş 16 da çıkışmış eşimde biraz erken çıkarım ya da alıp ise getiririm diyor benim iş çok uzak o yüzden şansım sifir

Kizlar ben oglani bi gruba kaydettirdim haftada 1 saat simdilik surekli olarak devam edicez insallah beden egitimi ogretmeni sosyolog pskolog ve okul öncesi ögretmeni var insallah gelisimine katki saglar ya

Çok iyi yapmışsın canım oğlumu gönderiyordum çok eğlenceli oluyordu kum oyunu balon patlatma boyama fln yapıyorlardı

Yaaaaa cok uzuldumm demekki o agrisi varmış yaaa bebenin kıyamam ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…