2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
GAlibaa canım vallahi zor işimiz bide bıraktirması var
aynen gece sürekli kalkıyor memeyi almazsa uyumuyor dalma yöntemi olarak kullanıyor iki çekip geri uyuyor
pastayı seçtin mi ne yaptın bizim burada bir yer varsordum şeker hamurlu istemiyorum özellikle ama şeker hamursuz model yok adamlarda 15 kişilik net 2 katlı şeker hamurlu 840 tl şeker hamursuz düz resimli pastada 485 tl

Organizasyon da maketli olcak ya üfleniyo ondan
normal bi pasta alcam dagitmak icin

Hahahahahahaha 30kisimi
Ben de ayarladım organizasyonu dışarda onların açık mekanı var orada yapacağım. Sadece akrabalar ve çok yakın 2-3 arkadaş ailesiyle birlikte toplam 55 kişiyiz pasta orada maket kesilecek bizim de. Ben de güzel bir pasta yaptıracağım dağıtılması için. 11 Haziran yapacağız. Tek sorun hala hediyelik düşünüp yaptırmadım bir de ben ne giyeceğim

Reactions: Jou
Benimkide öyleeee hep balkondayız bizzz buara hava sogudu yağmur var ama güneşi görduğü an fırlıyo balkona hem daha düzenli uyuyolar temiz hava alıyolar napsınlar eviii
Walla uyku konusunu bilemiyorum da . Havalar ısındı bi anda tam balkon sezonu oldu iyi oldu . Ama işte bn balkonda da sürekli peşindeyim çiçekler fln kurutma teli var masa var derken daha yaz sezonu için düzenlemedim

Reactions: Jou
Yok katılmıyorum onlara büyüdükçe oyun fln derken oyalanır ya daha kolay olur ne bileyim .
Aynen yalan ağlama var ama bizim gözyaşı da hemen hazır akmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…