2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Nasil oldu simdi ? Doktor gordu mu ?
Biraz daha iyi canım
Doktoru enfeksiyon belirtisi yok dedi bogaz kulak burun iyi durumda ama çok balgami var burnu dolu temizlemek lazım dedi
Orada burnu temizlettik fitil attirdik ateş ve rahatlama için
Zaditen serum fizyolojik hava verdi aferine devam edeceğiz sanırım
Çok ağladı güneş şimdi uyutuyorum dün de uyuyamadı yoruldu yavrum ins inmez ciğerlere
O yüzden burnu temiz tutmak gerek dedi ☹️

Kuzum evde ben yetemedigimi dusunuyorum yani bircok seyde geri kaldigini dusunuyorum suan belirgin birseyi yok ama suphelerm var gelisim geriligi gbi o yuzden haftada bir profesyönel yardim almak istedim hem onada cok iyi gelicek akranlariyla oyun oynamak.
Ne icin ben anlamadım kız neyi vardı

• Beğen
Reactions: Jou
Ooyyy yaaa doktora getirdinizmi naptiniz
Götürdük kuzu gördü şükür enfeksiyon yokmuş idrar yolu enfeksiyonu için de ayrıca sordum baktı ona yok dedi
zaditen aferin fitil serum verdi ciğerlere inmesin dedi
Çok ağladı muayenede burnunu temizlettik orada çok canı yandı hava ile çekiyorlar ya ☹️

• Üzgünüm
Götürdük kuzu gördü şükür enfeksiyon yokmuş idrar yolu enfeksiyonu için de ayrıca sordum baktı ona yok dedi
zaditen aferin fitil serum verdi ciğerlere inmesin dedi
Çok ağladı muayenede burnunu temizlettik orada çok canı yandı hava ile çekiyorlar ya ☹️
Evett hava ile çekince çok kötü bendede vardı aspiratör serum cok kötü ağlamıştı acıtıyo çünkü şıringayla hic ağlamadı aksine çok rahatlıyodu gecmis olsun insaallah cabuk toparlanır

Kuzum evde ben yetemedigimi dusunuyorum yani bircok seyde geri kaldigini dusunuyorum suan belirgin birseyi yok ama suphelerm var gelisim geriligi gbi o yuzden haftada bir profesyönel yardim almak istedim hem onada cok iyi gelicek akranlariyla oyun oynamak.
Iyi fikirr kuzum cok güzel düşünmüşsün bide hamilesin senin için cok daha iyi olur

Onun işleri yoğun sanırım yaz dönemi
Merak ettm bende yok epeydir
Biraz daha iyi canım
Doktoru enfeksiyon belirtisi yok dedi bogaz kulak burun iyi durumda ama çok balgami var burnu dolu temizlemek lazım dedi
Çok ağladı güneş şimdi uyutuyorum dün de uyuyamadı yoruldu yavrum ins inmez ciğerlere
Cok gecmisolsun insallah hemen iyilesir ya valla insanin sinirleri bozuluyo

Evett hava ile çekince çok kötü bendede vardı aspiratör serum cok kötü ağlamıştı acıtıyo çünkü şıringayla hic ağlamadı aksine çok rahatlıyodu gecmis olsun insaallah cabuk toparlanır
😱😱 kiz aspiratorler acitiyo mu? Bnmki aglamiyodu son zamanlara kadar, son zmnlarda da hastanede burnundan ornek aldilar diye korktu ondan agliyo

• Beğen
Biraz daha iyi canım
Geçmiş olsun tekrardan canım. İnşallah çabuk atlatır. Tam hasta olması havası. Zaditen uyku yapar iştah açar bize onun için vermişti. Rahat rahat uyur inşallah kuzum

😱😱 kiz aspiratorler acitiyo mu? Bnmki aglamiyodu son zamanlara kadar, son zmnlarda da hastanede burnundan ornek aldilar diye korktu ondan agliyo
Yok canım acıtmaz aspiratör sürekli çekmezsen. Günde 2 yi geçmemesi lazım aspiratörle. Senin kuzu nasıl oldu geçmiş olsun demiş miydim hatırlayamadım kusuruma bakma 🙊

X