2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçmiş olsun tekrardan canım. İnşallah çabuk atlatır. Tam hasta olması havası. Zaditen uyku yapar iştah açar bize onun için vermişti. Rahat rahat uyur inşallah kuzum
Sagol canım
İlaç veremiyoruz ya
Şimdi uyutuyorum uykusu vardı çok ağladı içmedi ilaçları fitil de attirmadi oy oy su geçse hastalık
Zaditen o yüzden dedi canım aynen rahat uyur dedi Zaditen yatarken verdim sadece

Yok canım acıtmaz aspiratör sürekli çekmezsen. Günde 2 yi geçmemesi lazım aspiratörle. Senin kuzu nasıl oldu geçmiş olsun demiş miydim hatırlayamadım kusuruma bakma
Antibiyotiği kullaniyoruz işte bi tik daha iyi gibi sanki, ben baya kotuyum simdi de, grip olunca nefes alamiyorum cok fena oluyo geceleri, oksuruk ozellikle cok can sıkıcı
Yok cnm ne kusuru bebelerden herkes kendini unuttu ztn ben kimbilir neleri atladm da haberim yok, bebelilerin kusuruna bakmaz kimse ya

Eve hastalık girince sırayla dolaşıyor zaten ya. Bide bi garip insanı perişan ediyor bu grip

Valla bişey oluyor yazıyım diye giriyorum sonra unutup çıkıyorum bişey oluyor

Yorumunu okuyunca kendim geldim aklima.Allah yardimcin olsun.1.sinifin ilk dönemi ve bebegin ablasini rahatsiz etme olasiligi cok zor olacak ama 2.donem rahat edersin:)
Aminnkuzum ya insallah bakalım. Bi şekilde atlatırız en hasarsız umarım bn de öğlenci mi sabahçı mı olcam belli değil kızımı da ona göre yazdıracam okula artık Allah yardım etsin ne diyeyim

Esinin işi ne kuzum . Yani imkanı varsa öyle gitsin mis gibi devlete . Sınıf mevcudu da çok iyi. Bize yakın olan okulumuz çok iyi ama mevcutlar fazlaymış işte . Özellerin tek esprisi çalışan annelere kolaylık bi de ekstra faaliyetler işte onun dışında devlet okulu olup çok daha kaliteli okullar bar kuzum . Çalışıp ilerde kendileri indirimli gider ins güzel kolejlere

Çok sagol canım enfeksiyon değilmiş şükür ama burnu çok dolu asagiya inmemeli dedi serum fizyolojik hava verdi tabi bizim ki durursa ne yapacağım bilemiyorum
Ayy iyi hadi şükür kuzum ya. Ahh bu yıl bn hep serimle fizy ile geçirdim biliyo musun çocuğun burnu kaç kez kanadı . Bol bol temizle kuzum özellikle gece yatarken ve sabah kalkınca .

Yavrum yaa şırınga ile denedin mi ilaç vermeyi
Denedim öncesinde kuzu kafasını tutturmuyor ağzını açtırmıyor burnunu sildirmiyor
Burnunu sildim koyamet koptu ay çok zor vallahi dün hastanedeydik bugün evde eşimde ise gitti şimdide arkadaşın düğün var yakın orada tek kaldım oğlumda ilgi istiyor gunesde durmuyor hep kucakta dişde geliyor inanılmaz ağzı akıyor eller ağızda elma verdim meyve filesiyle rahatladı biraz

Oda denetim şirketinde çalışıyor kuzu ama işi rahat onun benim gb değil
Aynen özellerin avantajı o canım insallah.canım guzel
Okullar iyi öğretmenler nasip olur

Oyy ya Dr ne dedi kuzum peki.

Kuzum şükür inmemiş ciğerler temiz burun kulak bogaz da temiz
Ateşi çıktığı için fitil verdi ilaç içmiyor
Zorla burun spreyi sıktım biraz önce ağzından zorla Zaditen içiridim eşimde yok bugün bittim resmen güneş çok huysuz durmuyor ağlıyor uyumak istiyor odada emziriyorum burnundan uyuyamıyor akşam 8 den beri üç kere gittik geldik ateşi çıktı fitil den sonra düzeldi vallahi iyi olsa biran önce yavrum

Oy oy hepsi bir araya gelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…