2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Mizacı o şekilde olabilir. Bence sen iyi bi doktora götür içini rahatlat

Hoşgeldin kuzum ya kıyamam zor vallahi
Geldi mi eşin
Benim kızda beni bırakmıyor hiç ve bir dk bile ayrılmıyor oğlum da sürekli isyanda benimlede ilgilen diye

Ahh doğru diyorsun kuzum ya ama işte insan bazen de daralıyor işler güçler bekliyo fln diye .

Reactions: Jou
Hoşgeldin kuzum ya kıyamam zor vallahi
Geldi mi eşin
Benim kızda beni bırakmıyor hiç ve bir dk bile ayrılmıyor oğlum da sürekli isyanda benimlede ilgilen diye
Eşim geldi kuzum 18gun kaldı deprem bölgesinde .
Ya dönemsel mi dicem ama bnm büyük kız bu kadar değildi sanki ya bu kimseye gitmiyo ve hep peşimde . Çalışmaya başladığımda nasıl olacak diyorum

Eşim geldi kuzum 18gun kaldı deprem bölgesinde .
Ya dönemsel mi dicem ama bnm büyük kız bu kadar değildi sanki ya bu kimseye gitmiyo ve hep peşimde . Çalışmaya başladığımda nasıl olacak diyorum

Gozunaydin kuzum
Oğlanı emzirememistim ve. Çök kalabalıktık alışıktı güneş öyle olmadı ikimiz basbasaydik kimseyi istemiyordu şimdi bakıcıdan sonra eskisi kadar değil ise başlayınca düzelir kuzu ne zaman iş başı

İns canım ya. Eylülde ins seminerlerle birlikte başlıyo kuzum . Haziran seminerlerine de gitcem tabi ama o kısa sürüyo .
Walla umarım alışır ya annem 20gün kaldı hala daha alıp odadan çıkaramıyordu ağlıyo hemen . Karşıdan cilve yapıyo insanlara ama kucağa gidince dudaklar bükülüyor hemen

az kalmış kuzum
alışır alışır güneş daha küçük olduğu için sancılı bir süreçti herkes daha erken bırakman gerekiyordu dediler ama ben katılmıyorum çocuk 7 aylıktı oyundan anlamıyor ek gıda yok tek istediği emmek
güneşde öyle cilve yapıyor kucağa gidince hemen surat düşüyor
bide yalandan ağlıyorlar ya

ay güneş abisi kılıklı uykuyla hiç arası yok
en fazla 40 dk onuda kıpır kıpır gecede kıpır kıpır
kız maşallah nazar değmesin paşaya evi kırklamışsın ha
Kiz evde hergun ayni işleri yapip duruyom işte.hic bitmiyo ki.ev hanimi olmak boyle bişey.seneye kpss ye ćalisayim diyorum nasil olacaksa:)) eşim diyo ki sen ćalismaya başlarsan ben emekli olup evde oturacam:))

Iste hasta ya canım ondan iyilesmediyse benimkide hep meme krizi yaşıyoruz bu normalmi bilmiyorum ama sütüm yetmiyo resmenn aksama kadarr yemekten daha cok istiyo anlamadimkii memeye aşık resmen
bizim kız gb meme aşığı oda h sonu hiç ek gıda doğru düzgün yemiyor ancak biz yerken 4-5 kaşık bişiler yiyor

Reactions: Jou
Kiz evde hergun ayni işleri yapip duruyom işte.hic bitmiyo ki.ev hanimi olmak boyle bişey.seneye kpss ye ćalisayim diyorum nasil olacaksa:)) eşim diyo ki sen ćalismaya başlarsan ben emekli olup evde oturacam:))
ev işi bitmiyor evet ama çalışıncada herşeye yetişemiyor duygusu oluyor mesela şuan yarın yapacaklarım aklımda
kpss nasıl çalışacaksın ya kitap okuyamıyorum vallahi
yer değiştirecekseniz olur
canım senin yaşın kaçtı ben 37 yaşındayım giremiyorum kız hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…