2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
erikli enez yanyana kuzu
keşana bende günü birlik gittim
edirne merkeze gittik gezmeye ciğer yedik orada normalde ben yemem ciğer efsaneydi
Ciger bana biturlu kısmet olmadiii zaten
Eriklii yaaa ayyy biz denize oraya gideriz keşanda deniz bakımı pek yok hic giremiyorum taşlı bide ama eriklide altınkum gibi git git dizinde hergün oraya gideriz

bizimkinin en büyük silahı ağlaması dişlerine bakacağım ya baktırmıyor kafayı zorla tutsak ağlıyor ve bildiğin gözlerden yaş geliyor sonra zıplatıyorum gülüyor
Ikinciler yaramaz vallahi.ama benim şansli yönüm bizim oğlan uykuyu seviyo.mesela bugun 2.uykusuna yatti.kizimin odasini toparladim sildim,yemegi hazirladim,banyoyu yikadim çay keyfi yapiyorum balkonda:) hakkini yiyemem o konuda oğluşun:)

Ciger bana biturlu kısmet olmadiii zaten
Eriklii yaaa ayyy biz denize oraya gideriz keşanda deniz bakımı pek yok hic giremiyorum taşlı bide ama eriklide altınkum gibi git git dizinde hergün oraya gideriz

bu sene fırsat bulabilirsen ye vallahi
evet evet altınkum fln var işte oradan ilerde enezde aynı sırada olduğu düşün

Reactions: Jou

ay güneş abisi kılıklı uykuyla hiç arası yok
en fazla 40 dk onuda kıpır kıpır gecede kıpır kıpır
kız maşallah nazar değmesin paşaya evi kırklamışsın ha

Kizlaaarr bn geldiiiimm kaç gündür ne bakabildim ne yazabildim. Dedim beni soran olmuştur ama nerdeeeeee
Babamız yoktu malım ve ben müthiş bi yoğunluk içindeydim . Peşimi hiç bırakmayan ve tuvalette bile beraber olduğumuz bi bebe sağ olsun. Sizde durumlar nasıl bizimki hiç durmuyo ya ve sürekli de dibimde illa temas etcez

Benimkide öyle kuzumm hepimiz ayrı dert herkes yaza girdi geziyorrr anca kışa görüsürüzz hahahah benimki beni bırakmaz tuvaletin icine kadar benle banyo bile beraber yapıyoruz düşün yorulma bosver hayatin tadını çıkar evladınla bugünleri arayacaksın yoran tek kisi o olsun

Ah ah bu bebeler valla niye böyleler ay aklıma geliyorsun valla bişey oluyor unutuyorum zaten akıl kalmadı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…