2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
çok çok geçmiş olsun böyle şeyler karşısında yeterli kelimeleri bulamıyorum

Elhamdülillah iyiyiz bizde, kocaman oldu sanki benim oğlan gerçekten su gibi geçiyor zaman ve geçen sene bu zamanlar konuştuklarımızla şimdikiler ne kadar farklı Allah hepimize kolaylaştırsın, güzelleştirsin anneliğimizi

Gunaydinlar, benim bebik fena halde hasta oldu, bi oksuruyo of felaket, sesi de kisildi insallah daha kotulesmez, uyuyamiyo ztn kac gecedir kalkip 1-2 saat agliyoruz doktora da goturdm ama burun spreyi verdi sadece, anlamadi herslde, tekrar goturcem
YunSev seninki nasil oldu burnu falan akiyodu

Kizlar biz denize gitsek benim kız herseyi ağzına atıyo kumada öyle yaparmı acaba yaaa varmı giden yaşayan yoksa bosuna gitmeyeyimm yazlığımıza
Canım benimki de herseyi ağzına atıyor aklına ne gelirse her gören bizimki bu kadar değildi diyor düşün o derece ama denizde çok çok bir iki kumu atar ağzına sonra keyfine varıp oynar. Sırf bu yüzden tatilinden etme kendini tabiki git.

Reactions: Jou
Öylemi diyosunn yaaa denerizzz bakalımm olmadıı gitmeyizz denize bahcelerde oynarızzz yesillik havası temiz havasını alırızzz dogru diyosun önce rizeye kuzenimin dugune gitcez sonra 1hafta yazlığımıza geçerizz

Canımm benim aynıı ilk hasta oldugunda olmustuu almiraa cok gıcık öksürüyodu balgam olusmus burnundan demekki geçmiş bogazına sabah oglen aksam şıringa yap ojdan sonra aksam yatmadan burun sprey sık sabah uyandığındada sık

Şıringa yapınca çok rahatlar

Yaptirmiyoki, gecen gun doktorda agzina burnuna cibuk sokup influenza testi yaptilar, ödü patladi cocugumun, o gunden beri burnune serum fizyolojik bile sıktırmıyo, bi suru para verdk deniz suyu spreyi aldik, yook, nebulizatore koyup koklatiyorum anca buharini

Yok sen gene yapp ağlasınn alışıcak benimkide ilkbasta banyoyu inletti

günaydın canım ,
çok geçmiş olsun öksürük yok bizde göz ve burun akıntısı gece de sürekli kalkıyor bıraktıkca ağlıyor derin uyuyamıyor
kuzucum ben doktorla yazıştım günde 3 kere 1 çay kaşığı aferin şurup ve burnunu serum sıkıyorum bugün daha iyiymiş şükür

Kiz bide cok güçlü,sacimizi tuttugu zaman elinden alamiyoruz.kiyamadigimizdan degil gercekten alamiyoruz.bide agzjni felan açamiyoruz dislerine bakacagimiz zaman.elleriyle def ediyo bizi:))
bizimkinin en büyük silahı ağlaması dişlerine bakacağım ya baktırmıyor kafayı zorla tutsak ağlıyor ve bildiğin gözlerden yaş geliyor sonra zıplatıyorum gülüyor

Kizlar biz denize gitsek benim kız herseyi ağzına atıyo kumada öyle yaparmı acaba yaaa varmı giden yaşayan yoksa bosuna gitmeyeyimm yazlığımıza
oğlum atıyordu canım ama ben ona şişme havuz yapıordum suyu dolduruyorum kumla temas etmiyordu öyle yaparsın sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…