2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kabus gibi bi gece gecirdik yahu, 4ten beri memede yapisik 73829362 kere kalkti dis mi geliyo noluyo yine
Bende öyle bebegimm saat başı uyandı acayip uykusuzdumm filtre kahve ictim kendime geldim gözümü açamıyordumm

Diş tir muhtemelen busefer alttakinin yanları cok zorladı belli çıktılar ama gene devam yani hep meme istedii seninkide diştir

Eller hep agzinda, bi de arkayi biyeri kasiyo gibi, sol arka taraf, üst ön yanlar patladi, alt ön yanlar şişik, simdi bi de arka taraf mi sisti nolduysa anlamadm, bide gozleri kasin kasin kasin uyuyamadi gözlerini kaşımaktan, alerji yine neye olduysa

Reactions: Jou
GÖzleri kaşımaktan uykusuzluktan düzenli uyuyamadı ondan benimkide öylee
Benimkide öyle eller ağzında diş etlerini kaşıyo resmen cok zor bu diş zamanı seninkinin pespese anınd ageliyo benim üst yanları uzadıkca altlar geldi

Hepsi birden cok zorladi ya valla, bide atakmis, bitmiyoda, kahvalti da ne var bugun menude?

Reactions: Jou
buara etmiyorda tepki veriyorum genede versem yapmıyo buara alıştı sanırım bide diş kaşıdığı içinde ısırıyormuş haberin olsun kuzum
Bizim de 6 dişimiz çıktı. Hepsi çıkarken de deli gibi ısırdı beni. Zaten artık ısırdıysa diyorum diş geliyir gerçekten de öyle oldu kanatıyor bir de küçük sincap
Benmki de hep elleriyle arkaları kaşıyor ama bence o yer yön algısı olmadığından aslında ön tarafı kaşımak istiyor ama yanlışlıkla arkaya parmakları gidiyor gibime geliyor bizde de göz kasıma 3 aydır var uykusuz da olsa kasıyor. Dr alerjiktir dedi ama neye alerjisi var hiç bilmiyorum.
Bir de bizim doktorumuz geçen ay tam alerji mevsimi demişti.

Evt bnm de polen alerjim fln var belki cocuga da gecmistir benden genetik olarak, alerji zor ya, neye oldugunu da bulamiyo insan

Yaaaaa aynen öyle yapıyoo bide emzirirken eli hiç durmuyo gögüs ortasını mıncıriyo heryerim cizik oldu görende kocası yedi bitirdi karısını sancak yanii

Aynen çünkü olumsuzluk ekini anlamıyorlarmış. Dur, bekle demek daha doğruymuş
Evett evett denedim gerçekten oldu bide telefon kumanda top neolduğunu biliyor
Mesela buzdolabı açıyorum ya kapat diyorum kalkıyo ayağa kapatıyo
Dün eşim laptop açtı kostur kostur geldi leptopu kapatmaya çalışıyor kapağını

Yeni yemek yedim 1 saate gelirim
Çayla eşlik ederim ozaman sana eheheh
Seni vururumm çabbbııkkkk eve dönnnn iyi dinlendin ben anneme gitsem gene dinlenemedim beni istedi hep
Banane ki:) annemle baya mutlu ya çoğu zaman bana gelmiyor annemin paçasına yapışıyor eheheh

Kızlarr bebelerimizeee birsey yaparken yapma yada hayır demeyecekmişiizzzźz

Eki Görüntüle 3244203

Aynen çünkü olumsuzluk ekini anlamıyorlarmış. Dur, bekle demek daha doğruymuş

Benimkine hayır diyorum oda hee diyor gülüyor zaten

canım deniz de arada ısırıyordu. ben ciddi bi şekilde hayır oğluşum diyip emzirmeyi kesiyorum. 10-15dk sonra tekrar emziriyorum. bayadır ısırmıyor artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…