2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Internetten bakinc aduasi böyle değildii ama bidahakine böyle ederimm direk yattım sana yazınca uykusuzdum sabah kalkıyoz diye görende işe gidiyorum da erken uyuyorum sancak
Olsun önemli olan niyet etmek. İnşallah gönlünden geçenlerden kat kat fazlası ve güzeli olsun en ağır işçi biziz 24 saat mesaiiii analıııqqqq

Reactions: Jou
İyi yapmışsın kuzu sabah bi kalktım göğsüm kocaman sismis sol göğsüm kucağıma alamıyorum çocuğu sızlıyor tas gb mastit mi oldum acaba ya
Kız maşaallahhh genede iyi sütün oluyo benim okadar aman aman şişmiyorrr yani doluyo da rahatsız etmiyo benii ystarken sütyenlemi yatıyosun

Kız maşaallahhh genede iyi sütün oluyo benim okadar aman aman şişmiyorrr yani doluyo da rahatsız etmiyo benii ystarken sütyenlemi yatıyosun

Kuzum benimde sismiyor öyle ilk defa böle oldu yok sutyensiz yatıyorum
Ama şundan şüphelendim günde 2 kere sağıyorum iki gündür tek kes sağdım ondan mı oldu acaba int bisiler okudum sıcak suyun altına girdim ters emzirme tekniği barmış güneşi sürekli oradan emzirdim şükür geçti yaaa
Çocuğu kucağıma alamadım cano

Ooyyyy tahmin ediyorum siserdi dolardı nasıl canım yanardı ben böyle şey yaşamadım yanii

Ayy gecmisolsun cok fenadir mastit 40in icinde 3 kez olmustum ateş yapiyo nöbet fln yapiyo of iyi ucundan dönmüssun
Ay kuzu güneş ısırmayı keşfetti ses çıkardım hoşuna gitti şimdi ısırıp duruyor sesimi çıkartmıyorum alışmasın diye ay ay
Ses cikarmamak en iyisi, dis cikarirken arada isiriyolar emerken ama ses cikarinca oyun saniyolar, ben kipirdaniyorum onun rahatini bozuyorum isirmayi kesiyo, yara oldu bnmkinin kenarlari yine hof

Sağol canım vallahi çok kötüymüş şükür düzeldi sıcak su bide güneşi ters yön emzirdim

Tesadüf eseri ısırdı bende boş bulundum ay dedim kahkahayı bastı sürekli ısırdı durdu dikkatini dağıttım abisi Fln filn ama yol boyunca 30
Kere ısırmıştır bide ucunu çekip ısırıyor zalımın kızı baktım uçları pespembe olmuş tahriş olmaktan bide rahatını bozmayı deneyeyim
Kuzu sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…