2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ya oğluşum yeni yeni kelimeler öğreniyor 😂 kedi odadan gidince, elindekini düşürünce, topu elinden kaçırınca filan “gitti” diyor 😂 bazen iki kelimeli de kullanıyor. kediyi görünce “kedi gel” diyor. ama istediği oyuncağa filan da gel diyor. gel i ayrı biliyor, bi de kediyi ekliyo başına. bazen de “bak kedi” filan diyor. ama hala emeklemiyoruz 😅 sadece sürünüyoruz.

ya oğluşum yeni yeni kelimeler öğreniyor 😂 kedi odadan gidince, elindekini düşürünce, topu elinden kaçırınca filan “gitti” diyor 😂 bazen iki kelimeli de kullanıyor. kediyi görünce “kedi gel” diyor. ama istediği oyuncağa filan da gel diyor. gel i ayrı biliyor, bi de kediyi ekliyo başına. bazen de “bak kedi” filan diyor. ama hala emeklemiyoruz 😅 sadece sürünüyoruz.
Hahaha olsun oda güzel birşeyy benimkide hep gel diyo herseye 😀

Evett evett denedim gerçekten oldu bide telefon kumanda top neolduğunu biliyor
Mesela buzdolabı açıyorum ya kapat diyorum kalkıyo ayağa kapatıyo
Dün eşim laptop açtı kostur kostur geldi leptopu kapatmaya çalışıyor kapağını🤣🤣
Kuzucum ya😂 kocaman oldular her şeyi biliyorlar anlıyorlar

• Komik
Reactions: Jou
Çayla eşlik ederim ozaman sana eheheh

Banane ki:) annemle baya mutlu ya çoğu zaman bana gelmiyor annemin paçasına yapışıyor eheheh

Benimkine hayır diyorum oda hee diyor gülüyor zaten 😂
Ahsende öyle şşşt cıs hayır diyorum gülüyor en son yaklaşınca biraz daha bağırarak diyorum bi duruyor bazen😂

Yaa maşallah bizimki de dededede diyerek bişeyler demeye çalışıyor gel gel derken del del dio. Kediye sanırım dedi dio😂 teyzeye dezi falan😂 her şey de üzerine kurulu bizde😂bize emekleme bi anda geldi güncelleme 🤭 hemen arkasından tutunup kalkma sıralama başladı

X