2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yerim güneşimi ahsen kime çektiyse yavrum ana baba iri çocuk minyon

Bende ahsenimi yerim
Kuzu Ahsen kime çekti acilen buluyorsun hala Fln var mi
Bu arada güneş kesin bana çekti benim üstüm dar altım da masallah bacaklarım hele
Annem hamileyken bi akrabanın bacaklarına heves etmiş dedim anne nedennnnnn kızım o zamanlar kalın bacak iyiydi diyor
Güneşe 12 18 aldım pijama takımı üstü bol altı dar oldu

Benim oldu her sene. Mesela 2021de bebek dilemiştim 2022de araba dilemiştim, bakalım bu sene ne olacaak bi dahaki hıdırelleze kadar olursa oldu diye haber verelim birbirimizee
Ayyyy ne güzelll bende kagidi doldurdum kiz hahahahah eksikmi yazsaydim acep ilkkez yapiyorum nebileyim simdi

Haber verelimm tabii

Internetten bakinc aduasi böyle değildii ama bidahakine böyle ederimm direk yattım sana yazınca uykusuzdum sabah kalkıyoz diye görende işe gidiyorum da erken uyuyorum sancak

Ben spora gitmeden başaramıyorum katiyen sağlıklı beslenme işini. Para vereceğim illa o zaman boşa gitmesin diye düzgün besleniyorum
Ayyy cok mantıklı buda ama spora verecek limitim yoj hahahaha evde leslieyle idare ediyorum gercekten yuruyuse çıkamadım ama spor la çok işime yaradı hiç yapmazdım spor diyet ve spor yapmadan olmuyomuş üstüne bide yürüyüş katarsak iyi veririzz ama ben genede iyi gidiyorumm yanii sabah aksam 12 veya 15 dk yapıyorum pek zorlamıyorum butun gün zaten ayakta yım pek oturmuyorum buara iyi gidiyorum geriye 6 kilom kaldı vermeme suan 5 şe inmeme 200 gram kaldı

Halası yok. Babası tarafında da öyle minyon yok ahsene de 9-12 ler büyük oluyor nerdeyse

Aynı aynı yaaa bende basenli ve popoluyum
Benim kızım.bana çekecek herhalde üstü bol oluyo altı dar oluyo bu gidişle takım değil ayrı ayrı alcam yada biraz büyüyünc eonu gihyer 6 aylik hırkası var sadece 6aylık ve 11aylık hırkası hala oluyo mesela ne üzülmüştüm bosa gitcek giyemicek diye tam tersi oldu

Totosunu yirim ben onun:)

Reactions: Jou
Yaw aylardır çocuğumun boyunu 74 cm ölçüp duruyorlardı. Bugün rahatsızlandı doktora götürdüm 80 cm ölçtü kız. Şaşırdım yaw üzülüyordum kaç aydır kızım uzamıyo eminmisiniz dedim kız yine ölçtü 80 cm boyu bile yanlış ölçüyorlar arkadaş

Ayağını tam düz edemiyolar herhaldee benimkide 70 cm olmus biz baktık buay gitmedik dr cağırmadı hazirana çağırdı

Vallahaaa totosu ve bacaklar tosun aynı anası
Valla ben çözemedim kime benzediiğini o konuda
Ayağını tam düz edemiyolar herhaldee benimkide 70 cm olmus biz baktık buay gitmedik dr cağırmadı hazirana çağırdı
Maşşallah kuzuma gayet iyi boyu. Ben 9. Ay kontrole gitmiştim birde 1 yaşında sürekli gitmeye gerek yok zaten

Reactions: Jou
Bende de var göbek ama öyle aşırı değil. Bende doğumdan sonra eski kiloma düşmüştüm emzirmediğim halde aldım
Kimi gorsem kilo almis ama, herkese topluca bisey oldu
Haklisin valla dogru diyosn
En kötüsü o kuzu uykusuzluk oturdum bu kilo muhabbetinin üzerine cips yiyorum zor veririm ben kiloları
Ayy bende pizza gomdum yine, napicaz boyle ya

Ona göre iyi bak tospağamıı gelin verecezz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…