2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ahahahahahha vay beeeeeee lükse bak hele hadi küçük bebe olsa bir nebze diyeceğim oda yokmuş
benim kocayada çay doldur dediğimde 2.ciyide doldur 3. cüyü ben doldurcam diyor
3.sıra gelincede ben çay içmeyeceğim sağol diyor :KK70:

Eşiminde öyle demesinin nedeni o 1 çay içene kadar ben 3. Bardağı içiyorum onun bitirmesini bekleyene kadar ben gidip kendim alıyorum :))) bu adamlar çok uyanık :))

Kızlar çok garip belis konuşmaya başladığı ilk anda söylediği ilk sözlerden biri Allah oldu öyle bir defa da değil ara ara sürekli allaaahhhh allaaahhhh deyip duruyor 😂 bizde öğretmedik yani :)

ablada güneşin videosunu göndermiş annesi gel diyor abla güneşde gel diyor elini gel gel yapıyor etrafa bakıyor sonra olmadığımı görüp mahsunlaşıyor ay bi üzüldüm :KK43:

ablada güneşin videosunu göndermiş annesi gel diyor abla güneşde gel diyor elini gel gel yapıyor etrafa bakıyor sonra olmadığımı görüp mahsunlaşıyor ay bi üzüldüm :KK43:

Oy kuzum ya kıyamam atmayaydı videoyu iyiydi

Günaydın kızlar. Benm ki herseyi ağzına atıyor yerde bulduğu herseyi, ıslak mendili içinden çıkartıp yemeye çalışıyor. Yerde gördüğü en ufak pislik parçasını bile 🙈 baş edemiyorum sürekli gözümüz üzerinde. Plastik kitapları bile kenarından kopartıp ağzında geveliyor. Haftasonu 3 kere ağzından plastik parça çıkardım. Artık kağıtları geçtim yutabiliyor en azından diye 😁 sizinkiler de böyle mi? Nasıl önlemler alıyorsunuz ?
Vallahaaa aynı benim kızzz
Geçen ağzına birsey soktu anlayamadım elimi bogazına kadar soktum aldım ödüm patladı meğersem tırnak törpüğü dişiyle sökmüş hep gözüm üstünde çok hızlı hemen atıyo ağzına herseyi

Bu ne ki birde taşındıklarında adam annesiyle gelip evi temizlemiş eşyaları dizmiş. Eşide o sırada annesinde kalmış iş bitince gelmiş öyle küçük çocukları da yok yani vay anasını ya bende eşimden çay istediğimde benim çayım bitsin öyle getiririm der 😂
Çok merak ediyorum bu işin sırrı nedir. Benim tanıdığım da var bir kaç kişi böyle

Kızlar çok garip belis konuşmaya başladığı ilk anda söylediği ilk sözlerden biri Allah oldu öyle bir defa da değil ara ara sürekli allaaahhhh allaaahhhh deyip duruyor 😂 bizde öğretmedik yani :)
Bartu da arada diyor ama ben bişey düşürdüğümde şaşırdığımda sürekli farklı tonlarda Allah dediğimi farkettim. Bu kadar kullandığımı bilmiyordum mesela. Ben de öğretmedim özel olarak ama mesela su içiyor allah diyor gibi gibi😅 Sizden duymuş olmasın?

Yaaa sevdaa canımm nasıl durumlar? Alışmaya başladın mı? Ben dönmedim işe, izni uzattım 9 eylülde döneceğim inşallah.

X