2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa kuzum ne bileyim sanki bnm büyüğü böyle değildi ya bu aşırı düşkün . Kız inan girip bi is yapamiom.
Babamız da yok akşam artık fittiracaktim büyüğü babamı özledim diye ağlıyo küçüğü tüm gün dibimde miz miz susmuyo

Çok zor kuzum ya tek olunca daha zor en azından babaya pasliyorsun az biraz rahat ediyorsun bende çok yorgunum güneş çok mızmız durmuyor hiç anniiii anniiii diye diye başlıyor ben mutfağı şimdi topladım süt aldım sütü kaynatıyorum cMsirlafi topladım beş dk ogurdum güneş uyandı memeye aldim gecede uyumuyor mızmız diş herhalde

Kızlar bizim güneş çok sinirli istediği. Bisi olmadıysa yapmadıysak kafasını nereye bulursa vuruyor eline verdiğim herseyi fırlatıyor sizde var mı böyle durumlar

Kızlar bizim güneş çok sinirli istediği. Bisi olmadıysa yapmadıysak kafasını nereye bulursa vuruyor eline verdiğim herseyi fırlatıyor sizde var mı böyle durumlar
Ahsende bazen saçlarını çekiyor. Kollarını sallıyor bacağına falan vuruyor. Eliyle bi kolundan kıyafetini çekiyor sinirli sinirli. Valla ergen bunlar

Olmaaaz mıı Güneşte olur da Bartu da olmaz mııı saç baş yolma, kendi kafasına vurma, elleri yumruk yapıp tüm vücudu yay gibi gerip ıııııııııığğğğ diye kıpkırmızı olma hepsi hepsi var. Elimi uzatıyorum gel diye kucağıma, elimi tutup yan tarafına doğru çarpıyor çek şu elini kolunu der gibi bir de tiz bir sesle bağırması var engellendiğinde

YunSev ahahaahha bunlarda var gözümde canlandı okuyunca

Ay kuzu o tiz ses bi nebze azaldı bizde şimdide sürekli ağlıyor ve anniiiii anniiiii diyor darısı başına
Gerçi akşamları uyuturken tekrar. Bağırıyor

Kizlar son 3 4 gundur benim oglan uzerini örter örtmez uyaniyor sabaha kadar toto acik uyuyoruz varmi bunun bi çozümü dogalgazi hala mecbur calistiriyorum üşümesin diye ama ben sıcaga gelemez oldum artik

Koymadin sanirim dmi kuzu . Biraz bana agir gibi geliyor amine ismi
Yok kuzu oğlanın ismini ben koymuştum kızın isminde. Babası koydu aklını çelmeye çalıştım lakin bu sefer güneş amine olur diyince almiyayim dedim
Evet ya ağır bi isim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…