2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yavrum ya valla çınar çok hoşuma gidiyor maşallah çok akıllı bi çocuk 🤩
sağol kuzu vallahi inanılmaz naif inanılmaz merhametli bir çocuk akıllı bıdık
işyerinde bir kız arkadaşımız vardı sevgililer gününde bir hediye almıştı kız hediyeyi beğenmemiş çocuğa geri vermişti
bende erkek anasıyım ya hemen zehirliyorum guccukten cocumu :KK70:
oğlum birine hediye aldın senin hediyeni beğenmedi sana geri verdi mi bi daha o kişiye hediye fln alma dedim
anneeee ben sorarım ne hediye istiyor diye istediği beğendiği hediyeyi alırım ona dedi :KK70:

sağol kuzu vallahi inanılmaz naif inanılmaz merhametli bir çocuk akıllı bıdık
işyerinde bir kız arkadaşımız vardı sevgililer gününde bir hediye almıştı kız hediyeyi beğenmemiş çocuğa geri vermişti
bende erkek anasıyım ya hemen zehirliyorum guccukten cocumu :KK70:
oğlum birine hediye aldın senin hediyeni beğenmedi sana geri verdi mi bi daha o kişiye hediye fln alma dedim
anneeee ben sorarım ne hediye istiyor diye istediği beğendiği hediyeyi alırım ona dedi :KK70:
Yaaa😂

Kizlar siz bebiklere parmak gidalar veriyomusunuz yesin diye? Salatalik falan filan, simdi koydum ônüne sonra korktm aldim ya, ya tikanirsa
HAvuç salatalık felan veriyorum kabuklarını soyup bütün olarak elinde kemiriyo ama yanından ayrılmıyorum hiç yerken

Kizlar siz bebiklere parmak gidalar veriyomusunuz yesin diye? Salatalik falan filan, simdi koydum ônüne sonra korktm aldim ya, ya tikanirsa

vallahi oğlumda boğazında kalmayı 2 kere yaşadım güneşe vermiyorum
bide güneş gitmiş patates vermiştim tutmuş ağzında tıkandı yüreğim ağzıma geldi :KK43:

Ben veriyorum canm ön kesici dişleri daha çıkmadı çıkmak üzere bugün haşlanmış tavuk verdim but yedi armut elma buz ekmek bisküvi haşlanmış sebze flnda yiyor yutamadığını öğürüp çıkarıyor

X