2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay bugün şokta fisher price in eğitici kitapçığı var ya ondan vardı. Zaten alacaktım alıyım dedim kasada 300 lira dedi nette daha uygun diye bıraktım o ara ahsenin elindeydi çıktık dönüp dönüp bakıyor yavrum yaaaa istiyorum da diyemiyor kuzum benim

Oyyy 3 tane miii
Evet kuzum 3 tane bu sefer çok fazla ağladı

Yaa kıyamam int de araştırdın mı daha uygun olanı varmıymıs

Evet kuzum 3 tane bu sefer çok fazla ağladı

Yaa kıyamam int de araştırdın mı daha uygun olanı varmıymıs
Artık büyüdüler daha çok farkındalar tabi

Evet evet hemen verdim sipariş kaç gündür sepette duruyordu niye almıyorsaydım şokta görünce ucuzdur dedim tam tersi çıktı

Hava güzel diye dışarı çıkardım ahseni kara bulutlar çöktü rüzgar çıktı şans yok bizde
Kiz birden yağdı buraya da bizde de babanne dede gelmişti dedi bırakalım kocayla dışarı çıkalım neyse yakın bir yere gittik dedi içerde sigara içiliyor mu sorayım dedim ne içerisi bunaldım bunaldım nefes almak istiyorum dışarda oturduk sonra eve girdik bismillah başladı bardaktan boşalırcasına

İyi yapmışsın canım int alırsın üzülme konuşmaya başlayınca acitasyonlar alcak başını gitçek
Seni çok seviyorum anne sen bana bu oyuncağı almasan bile seni seviyorum anne diyor ondan sonra eriyip kasada buluveririyorsjn kendini

Valla yaa şansımızdan haaa havalar bi düzelmedi gerçi yağsın yağmur yaa barajlar dolsun

Yaaaaa ben hiç dayanamam çocuklara yaa yeğenime falan hemen alırım bişey isteyince

Yaaaaa ben hiç dayanamam çocuklara yaa yeğenime falan hemen alırım bişey isteyince
bende daayanamıyorum ya aslında hemen hevesi geçecek biliyorum ama onun o an isteyip alamaması beni etkiliyor kıyamıyorum
ilerleyen zamanlarda alıştırdım kardeşi gelmeden her gittiğimizde oyuncak alıyordu dedim oğlum şuan oyuncak bütçemiz yok alamayız
sonra her gittiğimizde anne bütçemiz var mı oyuncak için diye sorardı orada olanlarında hoşuna giderdi

Yavrum ya valla çınar çok hoşuma gidiyor maşallah çok akıllı bi çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…