2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bizim güneş çok sinirli istediği. Bisi olmadıysa yapmadıysak kafasını nereye bulursa vuruyor eline verdiğim herseyi fırlatıyor sizde var mı böyle durumlar
Benimki direk ısırıyor ve saclarimi yoluyor hele altini alirken kıyamet kopuyor tekmeler havada ucusuyo 🤣🤣

Benimki direk ısırıyor ve saclarimi yoluyor hele altini alirken kıyamet kopuyor tekmeler havada ucusuyo 🤣🤣
Ay evet altını açtım an ağlama krizleri üstüne bide pohlu vaziyette dönüyor tobe bismillah koca yardıma geliyor abi oyuncak getiriyor velet parmağında oynatıyor 😂😂

Valla mayista ucretsizdi sanirim 🤣 ben onu hic dusunmedim daha yenice 800 tl ödedim bugün 😅
Mayısta ne edem Allah bilir Mayıs sonudur 😂😂😂
Bende 1ooo Fln odedim herhalde herkes kapatmış kombiyi bizim ev soğuk e bebekte var bu ayda öderiz mayisdada yarım dönem öderiz kuzu sonra rahat ederiz

Ay evet altını açtım an ağlama krizleri üstüne bide pohlu vaziyette dönüyor tobe bismillah koca yardıma geliyor abi oyuncak getiriyor velet parmağında oynatıyor 😂😂
Valla gunduz ben pesinde kosuyorum bezle esimde kaka yaptiginda yanasmaz hic 😇 sen o konuda sanslisin abi idare ediodur minnosu

Valla gunduz ben pesinde kosuyorum bezle esimde kaka yaptiginda yanasmaz hic 😇 sen o konuda sanslisin abi idare ediodur minnosu
Ay vallahi sağolsun ediyor yardım gece kalktı uyumuyor bir türlü bende ayakta da durmuyor babasında ses yok gece 2 den 4 e kadar ayagindaydi
Kuzucum koltukta uyuyakaldı dün sıfır uyudum diyordu 😅

Kızlar bizim güneş çok sinirli istediği. Bisi olmadıysa yapmadıysak kafasını nereye bulursa vuruyor eline verdiğim herseyi fırlatıyor sizde var mı böyle durumlar
Var canım kafayı geriye doğru atıyo sinirlenince nereye denk gelirse artık yada ısırıyo bu aralar çıktı bunlarda

Biz hala tulum giyiyoruz valla iyi ki almışım büyük rahatlık
Aynen öyle valla. Ben de indirimden almıştım. Sonra hiç kullanmadım daha hareketlenmemisti dönmüyordu üzerini örtüyordum yatırdığım gibi kalkıyordu, eyyy gidi günler😁 ama ocaktan beri kullanıyorum ben de verdiğim paranın hakkını veren en iyi şeylerden biri tulum oldu 😃

Yeter ula yeter artık butun mobilyalari kaldirdim bu sıpa yüzünden.heryere tirmanmalar duşmeler kalkmalar.varsın bi sure saklansın mobilyalar:))

Eklentiler

• 20230427_103546.jpg
    20230427_103546.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 50
Aynen öyle valla. Ben de indirimden almıştım. Sonra hiç kullanmadım daha hareketlenmemisti dönmüyordu üzerini örtüyordum yatırdığım gibi kalkıyordu, eyyy gidi günler😁 ama ocaktan beri kullanıyorum ben de verdiğim paranın hakkını veren en iyi şeylerden biri tulum oldu 😃
Ay benimki doğdu doğalı üstünü açıyor nasıl beceriyorsaydı😂😂 diğer ev kutup gibi olunca mecbur almıştım iyi ki de almışım 🤭

Benim kızda çubuk krakere alıştı dün babası vermiş ön dişlere denk getirip bi yiyor kıt kıt 😂😂

KAlın bi şekilde ayarlıyorum havucun uca doğru kısmını vermiyorum, minik minik parçalar koparıyo biraz yiyo biraz yerlerde ağzından düşürüyo malum 2 diş var hala bizde :)
Bizim alt 2 ust 2 dis cikti, kopariyo biseyleri verince, ondan korktm
haşlanmış havuç, brokoli, karnıbahar verdim de çiğden salatalık vermem sanırım daha. korkarım ben de
Valla ben hicbsey vermedm korkudan ya, pankek verdm anca 😅
vallahi oğlumda boğazında kalmayı 2 kere yaşadım güneşe vermiyorum
bide güneş gitmiş patates vermiştim tutmuş ağzında tıkandı yüreğim ağzıma geldi :KK43:
Ay Allah korusun salataligi da elinde yemeyiversin o zmn ya bende vermicm bisey suan galiba
Ben veriyorum canm ön kesici dişleri daha çıkmadı çıkmak üzere bugün haşlanmış tavuk verdim but yedi armut elma buz ekmek bisküvi haşlanmış sebze flnda yiyor yutamadığını öğürüp çıkarıyor
Oo masallah alismis minnos, ben cesaret edemedm
Veriyorum ama yemiyor bişey olmaz takip et müdahale edersin hemen
Kiz ya tikanirsa, benimki pirana gibi vakum molekülün ucunu kopariyomustu nerdeyse aldim elinden hemen 😝

Bizim alt 2 ust 2 dis cikti, kopariyo biseyleri verince, ondan korktm

Valla ben hicbsey vermedm korkudan ya, pankek verdm anca 😅

Ay Allah korusun salataligi da elinde yemeyiversin o zmn ya bende vermicm bisey suan galiba

Oo masallah alismis minnos, ben cesaret edemedm

Kiz ya tikanirsa, benimki pirana gibi vakum molekülün ucunu kopariyomustu nerdeyse aldim elinden hemen 😝
Tıkanmaz korkma 🤭 hay maşallah benimki de her şeyi dişler de molekülü nasıl koparmış 😂😂😂 benim sıpa da kutuları seviyor oyalansın diye veriyorum tabi yiyor onları hemen naptın deyince ağzını açıp aaaaaaa diyor 😂😂

Ay benimki doğdu doğalı üstünü açıyor nasıl beceriyorsaydı😂😂 diğer ev kutup gibi olunca mecbur almıştım iyi ki de almışım 🤭

Benim kızda çubuk krakere alıştı dün babası vermiş ön dişlere denk getirip bi yiyor kıt kıt 😂😂
Bogazinda kalmiyo dimi canim buyuk isirarak?cubuk kraker ozellikle yolculukta kurtaricidir:)

Kızlar fotoğraf yıkattırcam ama güvenemiyorum instagramda bildiğiniz fotoğraf baskısı yapan bi sayfa varmı? Bi sayfa buldum ama yorumları okuyunca vazgeçtim

Tıkanmaz korkma 🤭 hay maşallah benimki de her şeyi dişler de molekülü nasıl koparmış 😂😂😂 benim sıpa da kutuları seviyor oyalansın diye veriyorum tabi yiyor onları hemen naptın deyince ağzını açıp aaaaaaa diyor 😂😂
Valla pirana diyorum ya 🤣 zeka kartlarini yiyo bnmki de evt kartin seviyolar demekki 🤣

Çok zor kuzum ya tek olunca daha zor en azından babaya pasliyorsun az biraz rahat ediyorsun bende çok yorgunum güneş çok mızmız durmuyor hiç anniiii anniiii diye diye başlıyor ben mutfağı şimdi topladım süt aldım sütü kaynatıyorum cMsirlafi topladım beş dk ogurdum güneş uyandı memeye aldim gecede uyumuyor mızmız diş herhalde
Kuzum diştir ins çıkar da rahatlarsınız. Yatmadan calpol ver . Bizim de dün banyo yaptık akşam hemen burnumuz tıkandı. Banyodan soğudum artık ya hep böyleyiz .
Bnm ki de ınneee ınneee diyo 😂
Yok bacım bize oturmak yasak ne haddimize 😂🙈

X