2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay insallah düzene girmiş olur yakın zamanda masallah iyi gidiyorsun kuzu

Aynen kuzum şükür yoluna girdi dedim işten çıkacağım yapacak bisi yok öyle karar vermiştim Şükür yolunda gidiyor
Annemde güven oldu kuzu ya ama bu süreçte etrafıma karşı duyarsizlastim kızdığım insanlar oldu
Etrafımda akıl veren çok ben stres oldukça çıkacaksın o zaman yapacak bisi yok diyenler mi dersin hersey para değil diyenler mi dertsin senin çocuk durmaz diyenler

Canım düzenini bozdurma benim görümcem evinde misafir olsun misafirlikte olsun asla düzenini bozmuyor bende aman seviyorlar kırmim alınmasınlar diye diye ilk çocuğumda cok düzen şaşırttım şimdi kim olursa olsun hemen uyutmaya gidiyoruz

12 mi el insaf çocuğu düşünür insan yaw

Reactions: Jou
12 mi el insaf çocuğu düşünür insan yaw
Yoldan geldik 8 bucukta cikti 10da orda olduk hemen yatağa koyacaktımkii mebur iceri gectim nese oturuyoruz uykusu var diyorum esim bise demiyo haydaaaaaa nese tsmsm bekliyorum hala goxunu hep kasiyo gene duruyo dedeyi beklediler busefer dede dd geldimi haydaaaa oldu saat 12 bi bırakın cocugu bi iyusun alıştırcanız yani

Iyi yapıyosunuzz dün oldu bu iş korkuyorum artık bugünde iyice bozuldu zaten simdide uyudu bakalim nezmaan uyancak 3çe kadar zamani var ondan sonra 9 da uyutcam aksam

İnş sadece bir gün için öyle yapmışlardır valla sonra çok zorlanırsın abaovv

Iyi yapıyosunuzz dün oldu bu iş korkuyorum artık bugünde iyice bozuldu zaten simdide uyudu bakalim nezmaan uyancak 3çe kadar zamani var ondan sonra 9 da uyutcam aksam
Gunesde 11 gb uyutacaktım abisini okuldan almaya gittik gelince baya mizmizdi 12 buçuk gb uyuttum 2 gb kalktı 5 gb uyuturum mecbur sonrada 10 a kadsr ayakta olur çok mızmız dünden beri de aşırı başım ağrıyor

Malesef kuzum bazı insanlar senin derdinden mutlu oluyo zevk alıyo resmen laflarıyla seni üzmekten.
Ya da aklınca yardımcı oluyo ama bilmiyo ki daha çok yaralıyo.
Evet her şey para değil biliyoruz ama biz de keyfimizden çalışmıyoruz yani elinde mesleğin işin var ve en önemlisi bunu çocukların için yapıyorsun onlr rahat etsin diye. Yoksa yani sabah o sıcacık evden yataktan çıkıp ise gidip insanlarla uğraşmak kimsenin zevk aldığı bise değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…