2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ooo bacım işi çözmüşsün sen 🙃 iş paylaşımı süper olmuş . Sen yardım edenleri bulunan şanslı gruptansin. Bn malesef o gruba dahil değilim 😝
İnan herkesi zorla tutuyorum. Gelip sevmeye herkes var. Ama uzun süreli bakım ve desteğe gelince hemen yoruluyorlar. Çalıştığım için mecbur dönüşümlü bana destek oluyorlar. Mesaimin bittiği dakika annemin evden kaçışını görmenizi isterim 🙈 Kv de hep hasta olur yatar. Ben de bazen emrivaki yapıyorum mecburum😁 yine de tabiki çok şükür iyiki varlar.

oğlumda denemiştim dayanamamıştım
gerçekten sabır işi
çok rahat edecekler kendi kendilerine dalmayı öğrenirseler
güneş çok ağlıyor bu ara dediğin gb saat başı emiyor amaç uykuya dalabilmek
Kuzum benim iyi gidiyor ya dayanıyorum. Dün beşiğine yatırdık hep gece, bazen ağladı bazen daha çabuk daldı ama düşündüğümden çok iyiydi. 22:00da uyudu sabah 7:50de uyandı ve o arada 5 kere emzirdim. İlk gece olduğu için kıyamadım emzirmeyi azaltmaya ama hedefim 2 3 e düşürmek. Memede uyumasına hiç izin vermedim. Şimdi de uykusu geldi yatağına bıraktım sessizce yanında otrdum 3 dk ağladı sürtündü mızladı derken uyudu kaldı. Dünya varmış yaa inşallah böyle ilerleriz

maşallah seninkinin uyku sorunu yok gibi :) o yüzden merak ettim. ben hep emerken uyutuyorum. son 3 gecedir memede bayıltıp pışpışla uyutabildim senin gibi, gece daha az uyandı sanki. bakalım devam eder umarım 😅
Kesinlikle sallanarak emerek uyuyunca daha çok uyanıp aynı destekleri istiyorlar. Ben 2 3 gecedir iyice ikna oldum buna, kendisi uykuya dalınca daha güzel uyuyor

7 de uyandı geri babası ses yaptı 😂 gezdik baya çocuğum alışkın değil tabi bu kadar geç yatmaya😂😂😂
Tabii bizde dun kv ye geldik bayram boyu burdayızz gece 12 de uyudu alışıkta değill ama tabi sinir oldum okadar uykusu var oynatmaya çalışıyolar uykusu kactımı sonra uyut anam uyut babam o saatte öldürdü beni

Uyusunn yarıb rahat rahat seversiniz yani

Tabii bizde dun kv ye geldik bayram boyu burdayızz gece 12 de uyudu alışıkta değill ama tabi sinir oldum okadar uykusu var oynatmaya çalışıyolar uykusu kactımı sonra uyut anam uyut babam o saatte öldürdü beni

Uyusunn yarıb rahat rahat seversiniz yani
Aaa gittiniz mi. Uyuz olurum öyle insanlara düzenini bozuyorlar. Madem çok seviyorlar görmeye gelselerdi😒

• Üzgünüm
Reactions: Jou
İnan herkesi zorla tutuyorum. Gelip sevmeye herkes var. Ama uzun süreli bakım ve desteğe gelince hemen yoruluyorlar. Çalıştığım için mecbur dönüşümlü bana destek oluyorlar. Mesaimin bittiği dakika annemin evden kaçışını görmenizi isterim 🙈 Kv de hep hasta olur yatar. Ben de bazen emrivaki yapıyorum mecburum😁 yine de tabiki çok şükür iyiki varlar.
😂 ya aslında onları da düşündüğünde o yaşta kafaları gelmiyo tam dinlenecekleri yaşlar fln ama napalim mecburuz yani muhtacız . Zaten bi evladın anneye muhtarlığı hiç bitmiyo bence .
Bnm Kv öyledir bn okuldan gelince çıkardı o da hemen sen dinlen, çocukla yat fln derdi. Annem mecbur bizde kalıyordu istese de kaçamıyordu 😂

X