2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kp benişoke etti

Gitmiş almiraya kinder süt dilimi var ondan almış yumuşak yer diye aboovvvvv dedim yiyemezki yumuşak bu dedi falann bende dedim cikolata yasak dedim hanii daha cok küçük dedik eşimde öyle dedi bir yaşıma daha girdim kendi çocuklarına hep öylemi verdiki acep buyüzden mi abur cubur manyağı benim kocam benim ailem hic abur cubur görmedim görmemde hala evlendimde bunlarla alıştım cidden abur cubura

Anaa bakıcıya noldu kaçırdım mı ben

Uyuz oldum ay

Reactions: Jou
Ahahahahah ayyy yazık adamaaa bilmiyor demek ki bende geçen yeğenim yerken ahsenin gözü düştü ağzına verdim bi parça

Reactions: Jou
Kesinlikle sallanarak emerek uyuyunca daha çok uyanıp aynı destekleri istiyorlar. Ben 2 3 gecedir iyice ikna oldum buna, kendisi uykuya dalınca daha güzel uyuyor
şu an atakta, uykuyu red modunda. baktım memede de söyleniyor, atıyor kendini geri, zorlayınca ısırıyor. bıraktım yatağa, söylene söylene uyudu arada elini tuttum, saçını okşadım filan da onu bile istemedi. dedim böyle uyucaksan beni aylarca niye uğraştırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…