2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kp benişoke etti 😳😳😳😳😳😳

Gitmiş almiraya kinder süt dilimi var ondan almış yumuşak yer diye aboovvvvv dedim yiyemezki yumuşak bu dedi falann bende dedim cikolata yasak dedim hanii daha cok küçük dedik eşimde öyle dedi 🤯 bir yaşıma daha girdim kendi çocuklarına hep öylemi verdiki acep buyüzden mi abur cubur manyağı benim kocam benim ailem hic abur cubur görmedim görmemde hala evlendimde bunlarla alıştım cidden abur cubura

Aynen kuzum şükür yoluna girdi dedim işten çıkacağım yapacak bisi yok öyle karar vermiştim Şükür yolunda gidiyor
Annemde güven oldu kuzu ya ama bu süreçte etrafıma karşı duyarsizlastim kızdığım insanlar oldu
Etrafımda akıl veren çok ben stres oldukça çıkacaksın o zaman yapacak bisi yok diyenler mi dersin hersey para değil diyenler mi dertsin senin çocuk durmaz diyenler
Anaa bakıcıya noldu kaçırdım mı ben

Yoldan geldik 8 bucukta cikti 10da orda olduk hemen yatağa koyacaktımkii mebur iceri gectim nese oturuyoruz uykusu var diyorum esim bise demiyo haydaaaaaa nese tsmsm bekliyorum hala goxunu hep kasiyo gene duruyo dedeyi beklediler busefer dede dd geldimi haydaaaa oldu saat 12 bi bırakın cocugu bi iyusun alıştırcanız yani
Uyuz oldum ay

• Komik
Reactions: Jou
Kp benişoke etti 😳😳😳😳😳😳

Gitmiş almiraya kinder süt dilimi var ondan almış yumuşak yer diye aboovvvvv dedim yiyemezki yumuşak bu dedi falann bende dedim cikolata yasak dedim hanii daha cok küçük dedik eşimde öyle dedi 🤯 bir yaşıma daha girdim kendi çocuklarına hep öylemi verdiki acep buyüzden mi abur cubur manyağı benim kocam benim ailem hic abur cubur görmedim görmemde hala evlendimde bunlarla alıştım cidden abur cubura
Ahahahahah ayyy yazık adamaaa😂😂😂😂 bilmiyor demek ki🤭 bende geçen yeğenim yerken ahsenin gözü düştü ağzına verdim bi parça 😂

• Komik
Reactions: Jou
Kesinlikle sallanarak emerek uyuyunca daha çok uyanıp aynı destekleri istiyorlar. Ben 2 3 gecedir iyice ikna oldum buna, kendisi uykuya dalınca daha güzel uyuyor
şu an atakta, uykuyu red modunda. baktım memede de söyleniyor, atıyor kendini geri, zorlayınca ısırıyor. bıraktım yatağa, söylene söylene uyudu 😅 arada elini tuttum, saçını okşadım filan da onu bile istemedi. dedim böyle uyucaksan beni aylarca niye uğraştırdın 😂

X